Modern Warfare z trybem tylko na PS4. Gracze mówią o skandalu!

Stanisław Odoj Aktualności o grach Publikacja: 25.09.2019, 14:00 Aktualizacja: 25.09.2020, 13:18
Podczas wrześniowego State of Play ujawniono, że tryb multiplayer Survival Mode będzie dostępny w Call of Duty: Modern Warfare wyłącznie na PS4 i to przez aż rok. Pojawił się też pierwszy fabularny trailer gry. Zobacz trailer i sprawdź dlaczego Survival Mode nie będzie dostępny na wszystkich platformach.
test wersji alfa call of duty modern warfare na ps4
5 Udostępnień

Tryb Special Ops Survival Mode w Modern Warfare

Survival Mode to tryb, w którym gracz musi zmierzyć się z kolejnymi, nieskończonymi falami wrogów. Na razie ma trafić wyłącznie na konsolę PlayStation 4, a dopiero 1 października 2020 roku na Xbox One i PC. Gracze platform innych niż PS4 będą musieli więc poczekać na ten tryb niemal rok! To forma uczynienia z Call of Duty: Modern Warfare przynajmniej częściowo exclusive’a na PS4.

Gracze są oburzeni postawą wydawcy produkcji, Activision. Część z nich już wycofała preordery, inni domagają się obniżenia ceny gry na PC i Xbox One w stosunku do wersji na PS4. Faktycznie, być może to początek niebezpiecznego trendu czynienia gier częściowo exclusive’ami.

Spec Ops to tryb znany z poprzednich części Modern Warfare. W tym trybie kooperacji mają znaleźć się nowe i strategiczne misje dostępne dla graczy o każdym poziomie umiejętności. Spec Ops ma być powiązany z główną fabułą gry. Survival Mode to jedynie jeden z wielu dostępnych trybów w Spec Ops.

Nowy trailer fabularny Call of Duty: Modern Warfare

Podczas prezentacji na State of Play ujawniono także nowy trailer gry. Przedstawia on to, co już zapowiedziano na temat CoD:MW – pokazuje koszmar współczesnej wojny. Premiera gry zapowiedziana jest na 25 października 2019 roku. Activision zapowiedział już wcześniej, że gracze na PS4 mają mieć pewną przewagę w dniu premiery. Możliwe, że chodziło własnie o Survival Mode, brak jednak oficjalnego potwierdzenia tej informacji.

Zobacz najnowszy trailer:

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments