Mówili na niego Karol – wersja reżyserska. Wystawa pod koniec września

Radosław Dąbrowski Komiksy Publikacja: 22.09.2020, 10:05 Aktualizacja: 22.09.2021, 10:05
Komiksy z reguły czytamy w domowym zaciszu, ale zgłębiania ich możemy dokonać poza prywatną przestrzenią. Już niebawem bliższy czytelnikom stać się może album Jerzego Łanuszewskiego oraz Ewa Ciałowicz - Mówili na niego Karol. W Warszawie zaplanowano specjalną wystawę poświęconą komiksowi.
0 Udostępnień

Mówili na niego Karol – specjalna wystawa poświęcona komiksowi

26 września o godzinie 17:00 w Dzielnicowym Ośrodku Kultury Ursynów, przy ulicy Kajakowa 12b w Warszawie odbędzie się wyjątkowa wystawa, która powinna skupić uwagę niejednego sympatyka komiksowych opowieści. Zaprezentowane zostaną wybrane plansze z komiksu Mówili na niego Karol wraz ze scenariuszami oraz szkicami. Uczestnicy pokazu otrzymają szansę na to, aby przyjrzeć się, jak wygląda proces twórczy oraz co tkwi w głowach autorów.

Album Mówili na niego Karol opowiada o dwóch o dwóch najśmieszniejszych rzeczach na świecie: śmierci i ludziach o imieniu Karol.

Ludzie często zadają nam pytanie: „Kim jest Karol?”
Niezmiennie, od 20 lat odpowiadamy: „Karol jest trupem”.
Chyba możemy zamknąć już ten temat, prawda?

Komiks został opublikowany przez Wydawnictwo 23. Autorami są Jerzy Łanuszewski (scenariusz) i Ewa Ciałowicz (rysunki). Angielska wersja komiksu ukazała się na platformie Europe Comics.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments