Profesor Iglesias. Premiera 2. sezonu w Netflix już niebawem

Radosław Dąbrowski Seriale Publikacja: 1.06.2020, 11:47 Aktualizacja: 1.06.2021, 11:47
Pierwszego czerwca na platformę Netflix trafi blisko pięćdziesiąt filmowych oraz serialowych premier. To nie oznacza, że na pozostałą część miesiąca nie zostało nic zaplanowane. Wręcz przeciwnie – kolejnych nowości nie zabraknie, a jedną z nich jest już 2. sezon Profesor Iglesias. Premiera nowych odcinków popularnego sitcomu niebawem trafi na Netflix.
Profesor Iglesias. Premiera 2. sezonu w czerwcu 2020!
0 Udostępnień

W artykule na temat premiery 2. sezonu Profesor Iglesias w Netflix poruszone zostały następujące tematy:

Kiedy obejrzymy 2. sezon Profesor Iglesias w Netflix?

Najnowsze odcinki komediowej produkcji trafią na platformę Netflix w okolicy połowy miesiąca – dokładnie 17 czerwca. W ten środowy dzień wśród premierowych pozycji w popularnej wypożyczalni należy upatrywać także australijskiego filmu science-fiction Ulepszenie oraz amerykańskiego horroru Dark Web: Usuń Znajomego.

To tylko wybrane premierowe propozycje z niezwykle rozbudowanej oferty Netflix na czerwiec 2020. Ze wszystkimi filmowymi oraz serialowymi nowościami możecie się zapoznać za sprawą naszego standardowego zestawienia wszystkich premier.

Profesor Iglesias edukuje młodzież

Dla niektórych widzów tytuł omawianego serialu może być mylący – nie o przykładowo dokumentalną historię dotyczącą słynnego piosenkarza chodzi. Tytułowym Iglesiasem jest dobroduszny, zaokrąglonej postury nauczyciel, na co dzień pracujący w amerykańskiej publicznej szkole średniej. Przedmiotem oraz pochłaniającą go pasją jest historia.

Iglesias nie idzie na łatwiznę i chętnie podejmuje się najtrudniejszych wyzwań. A do takich należy nawiązywanie kontaktu oraz nauczanie bardziej problematycznych uczniów. Nie jest to młodzież pozbawiona talentu. Wręcz przeciwnie – drzemią w nich głęboko skryte zdolności, które tylko człowiek o charakterze i podejściu Iglesiasa może wydobyć.

Bohaterowie wracają do szkoły

W drugim sezonie Profesor Iglesias na pewno zobaczymy następujących aktorów i ich postaci:

  • Gabriel Iglesias – Gabe Iglesias
  • Cree Cicchino – Marisol
  • Tucker Albrizzi – Walt
  • Gloria Aung – Grace
  • Coy Stewart – Lorenzo

Pierwszy sezon Profesor Iglesias liczył dziesięć odcinków. W drugim czeka na nas prawdopodobnie aż dwanaście epizodów. Premiera już wkrótce!

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments