Mroczne pożądanie. Premiera w Netflix już dziś

Radosław Dąbrowski Seriale Publikacja: 15.07.2020, 12:12 Aktualizacja: 15.07.2021, 12:12
Czasami jeden ruch, który z punktu widzenia go wykonującego jest zupełnie niepozorny, może przyczynić się diametralnej zmiany codziennego życia. Doskonale na własnej skórze przekonała się o tym Alma – bohaterka serialu Mroczne pożądanie. Premiera meksykańskiego thrillera już dziś w Netflix!
Premiera serialu Mroczne pożądanie już 15 lipca w Netflix.
0 Udostępnień

W artykule na temat premiery Mrocznego pożądania poruszone zostały następujące tematy:

Kiedy odbędzie się premiera Mrocznego pożądania w Netflix?

Pierwszy sezon Mrocznego pożądania trafi do oferty popularnej wypożyczalni Netflix już dziś – 15 lipca. To jedna z łącznie trzech premierowych pozycji w serwisie. Obok Mrocznego pożądania bazę danych zasili produkcja reality-show We własnej skórze: Przed i po, a także włoska komedia Niewierni.

Dla widzów poszukujących nieco innych kinowych doświadczeń polecamy nasze comiesięczne zestawienie ze wszystkimi filmowymi oraz serialowymi nowościami w Netflix. Oferta platformy w lipcu 2020 prezentuje się bardzo bogato i na pewno jeszcze przed końcem miesiąca każdy użytkownik serwisu znajdzie coś ciekawego dla siebie.

Niewinny wyskok zmienia całe życie

Główną bohaterką Mrocznego pożądania jest Alma Solares – wysokiej renomy prawniczka oraz nauczyciel w środowisku akademickim. Poza zawodową stroną życia jej codzienność zajmuje relacja rodzinna – z mężem oraz córką. Ustabilizowaną, niezakłóconą rzeczywistość zmienia niepozorny wyjazd na weekend do przyjaciółki.

Alma odwiedza ją, aby okazać wsparcie po niedawnym rozwodzie. W odwiedzonym miejscu poznaje dużo młodszego, 23-letniego Darío. Rozbudzona namiętność doprowadza do spędzenia z mężczyzną nocy. Po powrocie do rodzinnego domu wydawałoby się, że spontaniczny, przelotny romans nie wpłynie na codzienność oraz osobowość Almy. Niespodziewanie dochodzi jednak do wielu bardzo poważnych zmian.

Kto wystąpi w Mrocznym pożądaniu?

Największą gwiazdą serialu jest Maite Perroni – również w naszym kraju znana z wielu meksykańskich telenoweli aktorka. Warto poznać nazwiska innych członków serialowej obsady.

  • Maite Perroni – Alma
  • Erik Hayser – Esteban
  • Alejandro Speitzer – Darío
  • Jorge Poza – Leonardo
  • Paulina Matos – Edith

Pierwszy sezon tworzy osiemnaście, około półgodzinnych epizodów.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments