Netflix – seriale i filmy na weekend. Nasze 5 propozycji #12

Radosław Dąbrowski Seriale Publikacja: 6.12.2019, 13:00 Aktualizacja: 6.12.2020, 12:27
Ostatni miesiąc w 2019 roku rozpoczął się na dobre. Podobnie tempa nie zwalnia Netflix, który jak każdego weekendu oferuje swoim użytkownikom sporo nowości. Historia małżeńska ze Scarlett Johansson, gwiazdkowy film o Mustangu, a może finalny sezon Pełniejszej chaty? Co najbardziej umili wolne dni?
the confession killer - filmowe i serialowe nowosci netflix
8 Udostępnień

Historia małżeńska – na Netflix od 6 grudnia

Po długim okresie grania w wysokobudżetowych produkcjach opartych na amerykańskich komiksach czy mandze Scarlett Johansson powraca do ról dramatycznych. Najnowszy film Noah Baumbacha (Frances Ha) wyświetlany jest już od tygodnia w kinach, ale teraz dostępny się stanie również w platformie Netflix.

W Historii małżeńskiej Johansson partneruje Adam Driver, grający w ostatnich latach pod okiem wielu uznanych reżyserów (Jima Jarmuscha, Spike’a Lee czy Martina Scorsesego). Na drugim planie natomiast będziemy mogli spotkać Laurę Dern, Raya Liottę czy przed laty tworzącego zabawne kreacje w filmach Woody’ego Allena Alana Aldę. Taka obsada to tylko jeden z kilku powodów, aby obejrzeć Historię małżeńską.

Mustang: Duch wolności – Duch Gwiazdki – na Netflix od 6 grudnia

Święta tuż, tuż, zatem nie może zabraknąć kolejnej w ostatnim czasie poświęconej im produkcji. Pamiętacie Mustanga z Dzikiej Doliny? Od czasu premiery tej bajki minęło już blisko dwadzieścia lat i choć po drodze nie brakowało prób wznowienia oraz ponownego zainteresowania przygodami sympatycznego konia, to żadna z nich nie przyniosła oczekiwanych rezultatów. Świąteczny, trwający trzy kwadranse film może to zmienić.

Mustang i inne koniki muszą pomóc Lucy dostać się do domu na święta. Czy uda się zwalczyć śnieżycę i dostarczyć wymarzone prezenty na czas?

The Confession Killer – na Netflix od 6 grudnia

Czas na pierwszy (i nie ostatni) w niniejszym zestawieniu serial. Film dokumentalny o seryjnym amerykańskim mordercy? Z pewnością chętnych do obejrzenia go nie zabraknie. Tym samym widzowie poznają historię Henry’ego Lee Lucasa – człowieka, który przyznał się do popełnienia około 600 morderstw!

Czy rzeczywiście był za nie odpowiedzialny? A może, jak stwierdził po latach w liście do pewnego dziennikarza, zmusiła go do tego policja? W dokumencie nie zabraknie archiwalnych materiałów audiowizualnych, licznych zdjęć oraz szeregu wypowiedzi w formie „gadających głów”.

Virgin River – na Netflix od 6 grudnia

Kolejna propozycja serialowa, w której nie zabraknie powodów do uśmiechu. Virgin River to oparta na liczącej ponad dwadzieścia części serii powieściowej Robyna Carra – wielokrotnie obecnego w rankingach New York Times amerykańskiego pisarza.

Przez dziewięć odcinków będziemy mogli śledzić losy Melindy – pielęgniarki mieszkającej w Los Angeles, która chcąc przetworzyć traumę po tragicznych wydarzenia, przenosi się na prowincję. Życie poza metropolią szykuje dla niej wiele niespodzianek…

Pełniejsza chata: Sezon 5 – na Netflix od 6 grudnia

Pomimo że Pełniejsza chata nie dorównuje poziomem swojemu poprzednikowi z lat 80. oraz 90., to nieustannie gromadzi sporo widzów i tym samym w najbliższy piątek będzie można rozpocząć oglądanie piątego już sezonu sequela kultowej Pełnej chaty.

Twórcy długo pozostawiali fanów serialu w niepewności, czy piąty sezon się ukaże. Ostatecznie tak się stało, jednocześnie wiadomo już, że będą to ostatnie odcinki. Tym samym finalna szansa, aby śledzić losy kolejnego pokolenia rodzin Tannerow oraz Fullerów. Naturalnie w najnowszym sezonie nie zabraknie jakże przez wszystkich lubianego śmiechu z puszki.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments