Netflix – seriale i filmy na weekend. Nasze 5 propozycji #17

Radosław Dąbrowski Seriale Publikacja: 10.01.2020, 11:00 Aktualizacja: 10.01.2021, 13:22
Zeszłotygodniowy Drakula wzbudził mieszane uczucia, ale może najnowsze filmy i seriale na Netflix dostarczą większych emocji. Wysyp nowości już 10. stycznia. Na ten weekend zauważalna jest spora dawka historii detektywistycznych – tych zarówno poważnych, jak i z bardziej humorystycznym akcentem.
titans - seriale i filmy w netflix na weekend
11 Udostępnień

Titans: Sezon 2 – na Netflix od 10 stycznia

„Titani wrócili!” – od takiego okrzyku rozpoczyna się zwiastun drugiego sezonu serialu Titans. W przeciwieństwie do pierwszego, który liczył jedenaście odcinków, tworzyć go będzie zestaw trzynastu epizodów. Na dłużej wobec tego zagościmy w świecie, którym główną rolę w zwalczaniu zła odgrywa Robin. W kinie wciąż ta postać czeka na swoje prawdziwe pięć minut i nieustannie pozostaje w cieniu Batmana. Na ten moment młody superbohater zadowolić się musi obecnością na pierwszym planie w serialu, w którym wspólnie z Raven, Starfire czy Beast Boy niosą pomoc społeczeństwu oraz przede wszystkim porcję wartkiej akcji.

Mali detektywi: Sezon 2 – na Netflix od 10 stycznia

W naszym kraju literacki kryminał, podobnie jak ten filmowy, cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Dla wielu utworów grupę docelową stanowią jednak dorośli, ale na Netflix będzie można obejrzeć kontynuację detektywistycznego serialu dla młodszych widzów. Tytułowi mali detektywi tworzą prywatną (domową) grupę, która zajmuje się rozwiązywaniem lokalnych zagadek. Najwyraźniej są w tym całkiem skuteczni, skoro co rusz przybywa im nowych zleceń od mieszkańców miasteczka.

Harvey Girls Forever!: Sezon 4 – na Netflix od 10 stycznia

Debiut Harvey Girls Forever! miał miejsce niespełna półtora roku temu, a serial ten doczekał się już czwartego sezonu! Od piątku na Netflix dostępne będą kolejne animowane przygody Audrey, Dot oraz Lotty – trzech pozytywnie zakręconych przyjaciółek, dla których najważniejsza jest muzyka i to właśnie szereg piosenek stanowi jedną z największych atrakcji proponowanej przez nas produkcji. Jej czołówkę załączamy poniżej:

Medical Police: Sezon 1 – na Netflix od 10 listopada

Pozostajemy przy optymistycznych nastrojach. Od lat 90. seriali medycznych powstało co nie miara i na Netflix będziemy mogli sięgnąć po kolejny – tym razem komediowy. Para lekarzy, przeobrażona w duet agentów rządowych, staje przed zadaniem połączenia tych dwóch zawodów i zarówno odnalezienia lekarstwa na śmiercionośnego wirusa, jak i odkryć powiązany z nim spisek.

Giri/Haji: Pomiędzy powinnością a wstydem: Sezon 1 – na Netflix od 10 listopada

I jeszcze jeden akcent detektywistyczny. Tym razem przenosimy się do Londynu, aby z dozą powagi śledzić poczynania policjanta z Tokio, który musi odnaleźć i pomóc zamieszanemu w działalność przestępczą oraz mającemu zarzut popełnienia morderstwa bratu. Warto dodać, że liczący osiem godzinnych odcinków pierwszy sezon to dzieło producentów serialu Czarnobyl – nagrodzonego przed kilkoma dniami statuetką Złotego Globu w kategorii Najlepszy serial limitowany lub film telewizyjny.

Grafika: Netflix.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments