New Pokemon Snap. Nintendo opublikowało gameplay z pierwszej lokacji

Radosław Dąbrowski Premiery i zapowiedzi Publikacja: 26.04.2021, 12:40 Aktualizacja: 26.04.2022, 12:40
Na pięć dni przed premierą New Pokemon Snap deweloperzy z Nintendo zaprezentowali nowy materiał promujący grę.
0 Udostępnień

Fot. Nintendo

Od najbliższego piątku, 30 kwietnia, posiadacze konsol Nintendo Switch będą mogli kupić najnowszą grę osadzoną w uniwersum Pokemon. Sympatyczne stworki powrócą w New Pokemon Snap, czyli sequelu Pokemon Snap z 1999 roku. Za produkcję omawianego tytułu odpowiada studio Bandai Namco Entertainment, wydaniem natomiast zajmie się Nintendo.

Niezmienne pozostanie wiodące zadania dla gracza, czyli eksplorowanie barwnego, obszernego świata z aparatem w dłoni i fotografowanie Pokemonów. Zdjęcia wykonywać będziemy na rozmaitych terenach – lasach, dżunglach, plażach czy rafach. Za wykonywane fotografie zostaną przyznane punkty – ich wielkość zależna będzie od rzadkości Pokemona, który znajdzie się w obiektywie użytkownika.

Właśnie opublikowano gameplay z pierwszej lokacji. Materiał przybliża nam podstawowe założenia rozgrywki oraz zarysowuje przyjemną dla oka, pełną kolorów i wzbudzającą wiele pozytywnych emocji warstwę wizualną.

New Pokemon Snap z podróżniczym aspektem rozgrywki może być idealną pozycję na zbliżające się wakacje. Z przenośną konsolą Nintendo w dłoniach gracze swobodnie opuszczą domowe zacisza i udadzą się w plener, aby zasmakować tam fotograficznej eskapady i w większym stopniu utożsamić się z podróżującym fotografem. Swoje zdjęcia będzie można kolekcjonować w specjalnym albumie Photodex.

Możecie nas śledzić na Facebooku i Instagramie.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments