New Pokémon Snap z datą premiery oraz nowym zwiastunem

Radosław Dąbrowski Premiery i zapowiedzi Publikacja: 19.04.2021, 12:30 Aktualizacja: 19.04.2021, 12:30
Do premiery New Pokémon Snap pozostało niewiele czasu. Właśnie poznaliśmy datę premiery gry oraz jej nowy zwiastun.
0 Udostępnień

Źródło: Nintendo

Do premiery New Pokémon Snap pozostało niewiele czasu. Właśnie poznaliśmy datę premiery gry oraz jej nowy zwiastun.

Pomimo że największy fenomen Pokémonów przypadł na czas przełomu wieków, to po upływie ponad 20 lat przygody sympatycznych stworków wciąż budzą niemałe zainteresowanie – dotyczy to zarówno komiksów i serialu, jak i kolejnych gier wideo. Niebawem sequelu doczeka się Pokémon Snap, kultowa produkcja z 1999 roku przeznaczona na konsole Nintendo 64.

Pierwsze wzmianki o powstawaniu New Pokémon Snap pojawiły się w czerwcu ubiegłego roku i natychmiast rozbudziły nadzieje graczy. Pod względem fabularnym to gra zgoła odmienna od innych produkcji poświęconych Pokémonom. Celem użytkownika nie jest zbieranie stworków i rozwijanie się w roli ich trenera, lecz eksplorowanie rozległego świata z zadaniem fotografowania jego uroków. Oczywiście najwięcej uwagi poświęcimy Pokémonom.

Będziemy mogli nie tylko robić stworkom zdjęcia, ale także nawiązywać z nimi rozmaite interakcje. Każdą fotografię natomiast będzie można spersonalizować i udostępniać w sieci, dzieląc się swoimi dokonaniami ze społecznością gry. Na świeżo opublikowanym zwiastunie możemy w zarysie zapoznać się z tym, co przygotowało Bandai Namco Studios. New Pokémon Snap ukaże się na rynku jeszcze w tym miesiącu – dokładnie 30 kwietnia. Gra zmierza wyłącznie na konsole Nintendo Switch.

Możecie nas śledzić na Facebooku i Instagramie.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments