Nie ma jak w rodzinie. Premiera 4. sezonu w Netflix już w czerwcu!

Radosław Dąbrowski Seriale Publikacja: 2.06.2020, 15:31 Aktualizacja: 2.06.2021, 15:31
Kreskówki tworzone są przede wszystkim z myślą o młodszych widzach. Co nie oznacza, że brakuje takich, które dedykowane są wyłącznie starszej widowni. Nie ma jak w rodzinie to animowany serial dla dorosłych, którego 4. sezon trafi w czerwcu do oferty wypożyczalni Netflix. Premiera to doskonała okazja na poznanie dalszych perypetii rodziny Murphych.
premiera 4. sezonu Nie ma jak w rodzinie już w czerwcu!
0 Udostępnień

W artykule na temat premiery poruszone zostały następujące tematy:

Kiedy odbędzie się premiera 4. sezonu Nie ma jak w rodzinie?

Premiera najnowszych odcinków zapoczątkowuj w 2015 roku produkcji przypada na 12 czerwca. 4. sezon Nie ma jak w rodzinie może liczyć na sporą widownię, ale o uwagę w tym dniu będzie musiał powalczyć z szeregiem innych kapitalnie zapowiadających się nowości.

12 czerwca w Netflix obejrzymy także pierwszy sezon opartego na twórczości Harlana Cobena polskiego serialu W głębi lasu, rozbawią nas bohaterowie Hotelu Transylwania 3, a ponadto pokibicujemy singlom szukającym drugiej połówki w najnowszej odsłonie Pięciu pierwszych randek. O wszystkich filmowych i serialowych premierach w Netflix na czerwiec 2020 dowiecie się z naszego standardowego zestawienia.

Z wszystkimi dobrze, ale z rodziną najgorzej

Stereotyp ubranego w biały podkoszulek mężczyzny pragnącego zasiąść wygodnie na kanapie z puszką piwa w jednej dłoni oraz pilotem telewizyjnym w drugiej utrwalały liczne produkcje. Niektórzy bohaterowie, jak Al Bundy, zapracowali na status legendy. Podobne realia marzą się Frankowi Murphy’emu – protagoniście i ojcowi rodziny, której losy śledzimy w animowanym serialu Nie ma jak w rodzinie.

W czerwcu odbędzie się premiera 4. sezonu historii zbliżającego się do czterdziestki Franka – rozczarowanego życiem weterana wojny koreańskiej, który nierzadko nie potrafi zapanować nad nerwami oraz wysłowić się w sposób, delikatnie ujmując, niekulturalny. Frank dzieli metraż z żoną, trójką dzieci oraz psem. W takim zestawieniu nie może być ani nudno, ani spokojnie. To także materiał na komediowy scenariusz. Znakomity, choć także niepozbawiony kontrowersji!

Kogo usłyszymy w odwiedzinach u Murphych?

W Nie ma jak rodzinie głosom bohaterom serialu użycza szereg znanych, cenionych aktorów.

  • Bill Bull – Frank Murphy
  • Laura Dern – Sue Murphy
  • Justin Long – Kevin Murphy
  • Sam Rockwell – Vic Reynolds
  • Haley Reinhart – Bill Murphy

4. sezon Nie ma jak w rodzinie tworzy dziesięć odcinków. Poszczególny epizod trwa około dwudziestu pięciu minut.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments