NieR Re[in]carnation. Premiera spin-offu w przyszłym roku

Radosław Dąbrowski Aktualności o grach Publikacja: 17.07.2020, 14:56 Aktualizacja: 17.07.2021, 15:00
Premiery gier mobilnych pozostają w cieniu nowości ukazujących się na PC czy konsole. O niektórych tytułach mówi się jednak więcej niż o pozostałych i ich pierwsze zapowiedzi wzbudzają większe zainteresowanie. Szansę na taki właśnie rozgłos ma premiera NieR Re[in]carnation – to nowa, mobilna odsłona popularnej serii japońskich RPG-ów akcji.
NieR Re[in]carnation dopiero w 2021 roku.
0 Udostępnień

W artykule na temat premiery NieR Re[in]carnation poruszone zostały następujące tematy:

Kiedy odbędzie się premiera NieR Re[in]carnation?

NieR Re[in]carnation to pierwsza mobilna część cyklu japońskich RPG-ów akcji, który tworzą między innymi takie tytuły jak NieR Replicant, NieR Gestalt oraz Nier: Automata. Omawiana produkcja stanowi spin-off dla tej serii i ukaże się na urządzeniach Android oraz iOS.

Gameplay NieR Re[in]carnation może być oparty na schematach hack'n'slash.

Przygotowaniem gry zajmie się firma Appiblot z siedzibą w stołecznym Tokio (w ich dorobku znajdują się przykładowo Gangroad Joker, Grimoire A: School of Wizards, Seven’s Code), za wydanie natomiast odpowie Square-Enix. Kiedy odbędzie się premiera spin-offu? Prędko się nie doczekamy. NieR Re[in]carnation trafi na rynek nie wcześniej niż w 2021 roku.

O czym opowie spin-off?

Na ten moment znane nam są jedynie poszczególne ujęcia z opracowywanej gry i tak naprawdę trudno wnioskować cokolwiek – wiemy na pewno, że akcja rozegra się w przyszłości. Futurystyczna wizja do najbardziej optymistycznych jednak nie należy.

Na chwilę obecną niewiele wiemy o fabule NieR Re[in]carnation.

Po rozwiniętym cywilizacyjnie i technologicznie świecie pozostały tylko ruiny. Pomijając uobecnioną na kadrach protagonistkę, to nie ma pewności, czy pozostali przy życiu inni ludzie. Więcej konkretnych informacji o warstwie fabularnej NieR Re[in]carnation poznamy w najbliższych miesiącach.

NieR Re[in]carnation to gra mobilna

Oczywiście na temat gameplayu także zbyt wiele powiedzieć nie możemy, niemniej warto mieć na uwadze przynajmniej to, że wydanie NieR Re[in]carnation wynika z ogólnej potrzeby producentów do podniesienia jakości gier mobilnych. Czy przygotowywana przez Appiblot produkcja to uczyni? Miejmy taką nadzieję, a po 29 lipca mądrzejsi będą gracze zamieszkujący w Japonii, którzy otrzymają możliwość wzięcia udziału w otwartych testach beta.

W NieR Re[in]carnation powinniśmy liczyć na pewne elementy, wpisujące się w charakterystykę cyklu. Poświadcza o tym obecna w materiale promocyjnym muzyka, a system walki powinien bazować na zasadach gatunku hack’n’slash przy zachowaniu sporej dynamiki rozgrywki. Wątpliwości, kto będzie przeciwnikiem naszej protagonistki, nie rozwiejemy, choć nie brakuje nieoficjalnych spekulacji, że będą nim odpowiedzialne za wybicie ludzkiej społeczności androidy oraz wirus Black Scrawl, co dopełnia ogólnej ponurej wizji przyszłości.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments