Niezwyciężony. Potwierdzono drugi i trzeci sezon serialu

Radosław Dąbrowski Seriale Publikacja: 30.04.2021, 12:26 Aktualizacja: 30.04.2022, 12:26
W dniu premiery ostatniego odcinka Niezwyciężonego poinformowano o dalszych losach serialu.
0 Udostępnień

Fot. Amazon Prime Video

25 marca bieżącego roku na platformę Amazon Prime Video trafił Niezwyciężony. Najpierw hurtem udostępniono użytkownikom serwisu pierwsze trzy odcinki, a w kolejnych tygodniach regularnie dodawano po jednym epizodzie. Nadeszła pora na finalną część animowanej historii – dzisiaj odbędzie się premiera ostatniego odcinka. Dla smutnych z tego powodu fanów serialu mamy jednak bardzo dobrą wiadomość.

Oficjalnie poinformowano, że Niezwyciężony doczeka się kolejnych odsłon – drugiego oraz trzeciego sezonu. Wyprodukowane zostaną przez studio Skybound. Na ten moment brakuje szczegółów dotyczących daty premiery kontynuacji, ale z pewnością już sam fakt, że zostanie nakręcona, pozwoli widzom z większym entuzjazmem zasiąść dzisiejszego dnia do ostatniego odcinka pierwszego sezonu.

Przypomnijmy, że Niezwyciężony stanowi adaptację komiksów autorstwa Roberta Kirkmana. Na pierwszy sezon serialu składa się osiem, trwających po około 45 minut odcinków. Tytułowy superbohater pojawił się na kartach komiksu w 2002 roku, ale jego zasadniczy debiut nastąpił w styczniu 2003. Na rynku ukazał się wtedy pierwszy numer Invincible.

Możecie nas śledzić na Facebooku i Instagramie.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments