Nintendo Direct Mini. Jakie gry pokazano na Partner Showcase?

Radosław Dąbrowski Aktualności o grach Publikacja: 21.07.2020, 9:39 Aktualizacja: 21.07.2021, 9:44
State of Play oraz Xbox Inside to specjalne pokazy, skupiające się na nowych grach przygotowywanych odpowiednio przez firmy Sony i Microsoft. W świecie Nintendo odpowiednikiem takich prezentacji jest Nintendo Direct, mające również swoje pomniejsze odnogi, poświęcone produkcjom od partnerów japońskiej firmy. Jakie nowe gry na Switcha zaprezentowane zostały na Nintendo Direct Mini: Partner Showcase?
Podczas Nintendo Direct Mini: Partner Showcase zaprezentowano m.in. Shin Megami Tensei 5.
0 Udostępnień

Z artykułu na temat pokazu Nintendo Direct Mini: Partner Showcase dowiesz się:

Kiedy odbył się ostatni pokaz gier od partnerów Nintendo?

Nintendo Direct Mini, jak już nazwa sugeruje, była nieco mniej rozbudowanym pokazem, niż przyzwyczaiły nas prezentacje z cyklu Nintendo Direct. Zgodnie z ogłoszeniem, które zamieszczone zostało na oficjalnym profilu amerykańskiego oddziału Nintendo na Twitterze, ostatnia prezentacja tego typu odbyła się 20 lipca o godzinie 16:00 czasu polskiego.

Podczas Nintendo Direct Mini omówione zostały produkcje od partnerów Nintendo – stąd drugi człon w nazwie wydarzenia, Partner Showcase. Wśród tytułów, których zapowiedzi spodziewano się po pokazie, wymienialiśmy takie gry Bayonetta 3, Shin Megami Tensei 5, No More Heroes 3 czy Bravely Default 2. Jakie produkcje zostały ostatecznie zaprezentowane?

Gry zaprezentowane podczas Nintendo Direct Mini w lipcu 2020

Nintendo Direct Mini: Partner Showcase, które zaprezentowane zostało 20 lipca 2020 roku, trwało nieco ponad osiem minut. W całości możecie obejrzeć je tutaj, a jeżeli z jakichś powodów nie chcecie lub nie możecie skorzystać z materiału multimedialnego, pod filmikiem znajdziecie tekstowe podsumowanie zapowiedzianych produkcji.

Jakie nowe gry na Nintendo Switch przygotowywane są przez partnerów japońskiej firmy? Podczas pokazu Direct Mini zapowiedziano:

  • przepustkę sezonową do Cadence of Hyrule, która zawierała będzie trzy DLC z dostępnymi od teraz nowymi postaciami (Impa, Aria, Shadow Link, Shadow Zelda, Frederick), a także obiecanymi na późniejszy termin trzydziestoma dziewięcioma świeżymi utworami muzycznymi, a także przygodą Symphony of the Mask,
  • premierę Rogue Company, niezwykle dynamicznego shootera od Hi-Rez Studios,
  • wrześniową premierę WWE 2K Battlegrounds, która z pewnością przypadnie do gustu wszystkim fanom wrestlingu dalekiego od realizmu,
  • remaster Shin Megami Tensei 3: Nocturne, mający trafić na Nintendo Switch w jakości HD wiosną 2021 roku,
  • długo wyczekiwaną premierę Shin Megami Tensei 5, i to nie ograniczoną do Japonii, lecz dostępną jednocześnie nie całym świecie w bliżej nieokreślonym momencie 2021 roku.

Na którą z zapowiedzianych gier na Nintendo Switch czekacie najbardziej?

Czym jest Nintendo Direct?

Osobom, które na co dzień nie są posiadaczami konsol od Nintendo i tym samym nie trzymają się blisko życia japońskiego przedsiębiorstwa, pragniemy wyjaśnić, że Nintendo Direct to zainaugurowana w 2011 roku wyjątkowa prezentacja online, czasami realizowana w czasie rzeczywistym. Ma na celu dostarczenie najnowszych informacji związanych z najbliższymi premierami na japońską platformę.

Poza komunikatami dotyczącymi gier mogą się również pojawiać ogłoszenia poświęcone nowym modelom konsoli lub akcesoriom. Z reguły Nintendo Direct takie jak to marcowe odbywa się przynajmniej raz w miesiącu, a nierzadko nawet częściej. W ostatnim czasie mieliśmy jednak głównie pomniejsze wydarzenia, tylko wpisujące się w ogólny koncept Nintendo Direct, i tak przykładowo pod koniec czerwca była nim konferencja Pokémon Presents.

Miejmy nadzieję, że po zakończeniu wakacyjnego, poepidemicznego sezonu ogórkowego Nintendo wróci do większych prezentacji!

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments