No Man’s Sky z nową aktualizacją. Gracze będą mogli oswajać zwierzątka

Bartosz Witoszka Aktualności o grach Publikacja: 19.02.2021, 13:35 Aktualizacja: 19.02.2022, 13:35
Debiutancka gra Hello Games przeszła długą drogę i po prawie pięciu latach od premiery tytuł z grubsza przypomina to, czym miało być No Man’s Sky od dnia debiutu. Deweloperzy nie przestają rozwijać swojej produkcji, do której dodana została kolejna aktualizacja. Patch 3.2 nazwany został “Companions” i jak sama nazwa wskazuje, wprowadza on możliwość oswajania lokalnych form życia.
0 Udostępnień

Coś dla fanów Pokemonów

No Man’s Sky być może nie zaliczyło najlepszego debiutu, ale ciężko nie zauważyć zmian, jakie zaszły w grze Hello Games w ciągu ostatnich kilku lat. Ta praca została doceniona na zeszłorocznym The Game Awards – gra otrzymała wyróżnienie w kategorii Najlepiej rozwijana produkcja. Studio nie ma zamiaru odpuszczać i powoli przygotowuje się do świętowania pięciolecia No Man’s Sky, a ostatnio na serwerach gry pojawiła się kolejna aktualizacja. Patch 3.2 został nazwany “Companions”, co ma nawiązywać do nowej mechaniki produkcji.

Od teraz gracze mogą oswajać lokalne formy życia, by te mogły być tytułowymi towarzyszami kosmicznych wojaży. Zwierzątka nie będą jednak jedynie ozdobą – każde z nich ma się inaczej zachowywać, co wpłynie zarówno na budowaną więź, jak i użyteczność towarzysza. Gra pozwoli na posiadanie sześciu zwierzątek jednocześnie, a każdemu z nich będzie można nadać imię lub wyposażyć je w nowy zestaw elementów kosmetycznych. Oprócz tego zwierzątka ułatwią eksplorację, pomogą w zbieraniu zasobów czy przyspieszą lokalizowanie ciekawych miejsca na nowo odwiedzanej planecie. Słowem: gracze będą mogli robić z nimi, to co w tytułach MMO lub innych grach sieciowych.

Aktualizacja usuwa również pomniejsze błędy wykryte przez społeczność, a do tego usprawnia granie w No Man’s Sky na padzie (pojawiły się nowe funkcje przycisków w związku z wydaniem poleceniem towarzyszom). “Companions” dostępne jest na wszystkich platformach, na których ukazała się gra.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments