Nowe tryby rozgrywki i DLC do Ghostrunnera

Radosław Dąbrowski Aktualności o grach Publikacja: 13.04.2021, 17:41 Aktualizacja: 13.04.2022, 17:41
Dzisiaj udostępniono nowe tryby rozgrywki oraz kosmetyczne DLC do Ghostrunnera. Sprawdź, co konkretnie zawierają nowości do cyberpunkowej produkcji.
0 Udostępnień

Źródło: 505 Games/YouTube

Wydawcy z 505 Games i All In! Games oraz deweloperzy z One More Level, 3D Realms, i Slipgate Ironworks wiedzą, jak zadbać o uwagę swoich graczy. Właśnie wypuszczono porcję nowości dedykowanych Ghostrunnerowi — cyberpunkowej rozgrywce, której debiut przypadł na jesień zeszłego roku. Tytuł ukazał się na PC, Xbox One, PlayStation 4 oraz dodatkowo w grudniu na Switcha.

Oczywiście na premierze nic się nie kończy i dlatego w dniu dzisiejszym wzbogacono grę o nowe elementy. Przede wszystkim dwa tryby rozgrywki. W Kill Run Mode istotną rolę odegra czas, a także szybkość użytkownika w likwidowaniu kolejnych przeciwników. Drugi z trybów natomiast pozwoli spojrzeć na cyberpunkową rzeczywistość z nieznanej dotąd perspektywy.

Obydwa tryby są darmowe, ale wśród przygotowanych przez autorów gry nowości są również płatne rzeczy. Na Metal Ox Pack składają się cztery nowe katany, oddające kolejne cnoty konfucjanizmu – życzliwość, sprawiedliwość, obrzęd, wiarygodność. Koszt dodatku to 4,99 euro i można go nabyć za pośrednictwem platformy Steam.

Ponadto usprawniono samą rozgrywkę. Dodano możliwość włączenia asysty celowania linki z hakiem i zmiany rozmiaru pola widzenia. Liczbę klatek sekundę na PlayStation 4 Pro zwiększy natomiast tryb wydajnościowy. O korektę błędów z opóźnieniami systemowi na PC zadba z kolei NVIDIA Reflex.

Osoby zainteresowane kupnem fizycznego wydania Ghostunnera na Nintendo Switch, co będzie możliwe od 25 czerwca bieżącego roku, mogą spokojne o to, że gra zawierać będzie wszystkie dotychczasowe aktualizacje oraz usprawnienia.

Możecie nas śledzić na Facebooku i Instagramie.

 

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments