Nowy gadżet od Sony. Buty z motywem PlayStation 5

Radosław Dąbrowski Aktualności o grach Publikacja: 5.05.2021, 11:57 Aktualizacja: 5.05.2022, 11:57
Na oficjalnym blogu PlayStation 5 pojawił się nowy wpis. Firma Sony rozpoczęła promocję swojego nowego produktu.
0 Udostępnień

Fot. PlayStation Blog

Nie wszyscy użytkownicy zdążyli z zakupem konsoli nowej generacji od Sony i mniej lub bardziej cierpliwie czekają na najbliższą okazję. Być może pożądany sprzęt stanie się im bliższy, jeżeli sięgną po wyjątkowe obuwie? Japońskie przedsiębiorstwo zaprezentowało właśnie swój nowy produkt – buty z motywem PlayStation 5.

Co prawda pierwsze zdjęcia gadżetu trafiły do sieci już pod koniec kwietnia, ale dopiero teraz doczekaliśmy się tak dużej zapowiedzi. Projektanci (wśród nich m.in. Yujin Morisaw, designer PlayStation 5) przygotowali specjalny zwiastun przybliżający PG 5 PlayStation 5 Colorway. Pierwsza połowa materiału w żaden sposób nie sugeruje, że może chodzić o buty i wydaje się kolejnym spotem promującym daną grę.

 

Kolorystyka obuwia oraz zawarte na jego powierzchni symbole w wyraźny sposób odnoszą się do charakterystyki konsoli. Zakup PG 5 PlayStation 5 Colorway będzie możliwy za pośrednictwem aplikacji Nike SNKRS lub lokalnych stron firmy Nike. Składanie zamówień ruszy już w przyszłym tygodniu, dokładnie 14 maja.

Możecie nas śledzić na Facebooku i Instagramie.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments