Obsesja Eve. Premiera 3. sezonu niebawem w HBO GO!

Radosław Dąbrowski Seriale Publikacja: 8.04.2020, 12:10 Aktualizacja: 8.04.2021, 15:36
W kwietniu HBO GO zdążył już nam dostarczyć nowych odcinków Westworld, Młodego Sheldona czy Współczesnej rodziny, a w całości ukazał się premierowy Co robimy w ukryciu. Na dniach pojawią się najświeższe epizody innej wysoko cenionej, chętnie oglądanej produkcji. Mowa o Obsesji Eve i premierze jej 3. sezonu.
obsesja eve premiera 3. sezonu
0 Udostępnień

W artykule na temat premiery 3. sezonu Obsesji Eve w HBO GO poruszone zostały następujące tematy:

Kiedy obejrzymy 3. sezon Obsesji Eve w HBO GO?

W przeciwieństwie do wielkiego konkurenta w postaci platformy Netflix, na HBO GO stosunkowo rzadko otrzymujemy w jednym dniu cały sezon danej produkcji i wydarzenie z 2. kwietnia, gdy otrzymaliśmy komplet dziesięciu odcinków Co robimy w ukryciu, należy postrzegać jako rarytas. Wśród innych produkcji z oferty HBO GO na kwiecień 2020 raczej nie powinniśmy oczekiwać takich luksusów.

obsesja eve hbo go

Dlatego trzeci sezon Obsesji Eve będziemy mogli zacząć oglądać już w najbliższy poniedziałek, 13. kwietnia, i cierpliwie oczekiwać na następne epizody, które do bazy danych HBO GO trafiać będą w odstępie jednego tygodnia. Jak w przypadku poprzednich dwóch części – najnowszą także tworzyć będzie osiem epizodów, czyli dwa miesiące rozrywki przed nami.

Polski wątek w 3. sezonie Obsesji Eve

Scenariusz zapoczątkowanej w 2018 roku Obsesji Eve stanowi adaptację serii opowiadań „Villanelle” autorstwa Luke’a Jenningsa. Jest to dość swobodne posiłkowanie się literackim pierwowzorem, zatem twórczość brytyjskiego pisarza niekoniecznie musi stanowić jakiś wyznacznik w kontekście tego, co może nam przynieść kolejna odsłona serialu.

Pewne jest to, że w historii reżyserowanej przez duet Lisa Brühlmann – Francesca Gregorini nie zabraknie wątku pewnej szokującej śmierci, która ponownie połączy losy duetu protagonistek – Eve (Sandra Oh) oraz Villanelle (Jodie Comer).

Dla biało-czerwonej widowni szczególnie zajmujący może być wątek polski. Rozbudowany bowiem zostanie portret męża Eve, Niko. Mężczyzna o polskim pochodzeniu prawdopodobnie nawet zawita do państwa położonego nad Wisłą i sami będziemy mogli ocenić, jak wiarygodnie rysuje się nasz kraj w amerykańskim spojrzeniu.

Obsada nowego sezonu – powrócą stare, dobrze nam znane twarze

W trzecim sezonie na pewno nie zabraknie nowych postaci, a wiadomo, że w obsadzie znaleźli się m.in. Gemma Whelan, Dame Harriet Walter czy (znany wszystkim fanom sagi o Harrym Potterze filmowy odtwórca roli Igora Karkarowa) Pedja Bjelac. Sympatyków Obsesji Eve ucieszy jednak wieść, że nie zabraknie duetu Sandra Oh – Jodie Comer oraz kilku innych znanych już widzom aktorów, tworzących w serialu drugi plan.

  • Sandra Oh – Eve
  • Jodie Comer – Villanelle
  • Fiona Shaw – Carolyn
  • Owen McDonnell – Nico
  • Sean Delaney – Kenny

Trzeci sezon wystartuje w najbliższy poniedziałek i tradycyjnie liczyć będzie osiem epizodów.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments