Osądzeni przez media. Premiera w Netflix już w maju!

Radosław Dąbrowski Seriale Publikacja: 4.05.2020, 12:23 Aktualizacja: 4.05.2021, 13:33
Kinomani lubią oglądać dramaty sądowe. Filmy tego gatunku dość często spotykają się z ciepłym przyjęciem, nierzadko zostaną nagradzane, jak choćby Filadelfia. Tym większe zainteresowanie powinna wzbudzić majowa premiera w Netflix – do oferty popularnej wypożyczalni trafi dokument Osądzeni przez media. Co wiemy o tej sześcioodcinkowej produkcji?
osądzeni przez media - premiera w Netflix już w maju!
0 Udostępnień

W artykule na temat premiery dokumentu Osądzeni przez media w Netflix poruszone zostały następujące tematy:

Kiedy obejrzymy Osądzonych przez media

Osądzeni przez media trafią na platformę Netflix 11 maja. Popularna wypożyczalnia słynie z oferowania porządnie zrealizowanych, zajmujących dokumentów, zatem omawiany serial nie powinien narzekać na brak zainteresowania. Zobaczymy, czy kolejne historie sądowe będą cieszyły się taką popularnością jak chociażby Sprawa O.J. Simpsona.

To nie jedyna premiera, jaką zapowiedziano na ten dzień. O wszystkich nowościach możecie przeczytać w naszym standardowym zestawieniu. Warto wiedzieć, co jeszcze Netflix przygotował na maj 2020!

Procesy sądowe okiem telewizji

Osądzeni przez media skupiają się na ważnych w historii Ameryki procesach sądowych i ujęciu ich przez najważniejsze krajowe media. Rozwój telewizji zmienił wiele i wpłynął na sporo rzeczy – również wydarzenia rozgrywane na sali sądowej. Czy transmitujące je media mogą wpływać na przebieg? Jak zmienia się opinia publiczna odnośnie do winy lub niewinności danego oskarżonego?

Takim zagadnieniom także poświęcona jest sześcioodcinkowa dokumentalna opowieść, którego producentami wykonawczymi są m.in. George Clooney oraz Grant Heslov.

W Osądzonych przez media widzowie będą mogli poznać przypadki, w których media mogły warunkować ostateczny wyrok. Pojawi się proces w sprawie morderstwa zainspirowanego programem Jenny Jones, polityczną historię Roda Blagojevicha czy losy sprawę Amadou Diallo, nieuzbrojonego imigranta z Afryki, który zginął tragicznie na skutek oddanych przez policję czterdziestu jeden strzałów.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments