Outriders. People Can Fly podaje szczegóły dotyczące dema

Bartosz Witoszka Aktualności o grach Publikacja: 19.02.2021, 11:55 Aktualizacja: 19.02.2022, 12:00
W przyszłym tygodniu zainteresowani będą mogli przetestować demo nowej gry People Can Fly. Outriders to zapowiadany od ponad dwóch lat projekt będący owocem współpracy Square Enix oraz polskiego studia. Gracze będą mogli testować wersję próbną na wiele różnych sposobów – People Can Fly przygotował twitterowy wątek, w którym szczegółowo omówiono na co pozwoli demo.
outriders premiera
0 Udostępnień

Demo już w przyszłym tygodniu

People Can Fly przygotowuje się do premiery swojej kolejnej gry, a w ramach wychodzenia naprzeciw potrzebom graczy deweloperzy jeszcze w styczniu poinformowali, że Outriders doczeka się dema, co rzecz jasna spotkało się z aprobatą osób zainteresowanych tytułem Polaków. Gra była już prezentowana mediom w 2020 roku, jednak teraz każdy będzie mógł sprawdzić, jak sprawdzają się poszczególne klasy i na co pozwala Outriders.

Demo wystartuje już 25 lutego i będzie dostępne na niemal wszystkich platformach, na których ukaże się gra (PC, w tym GeForce Now, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X|S) – jedynie użytkownicy Stadii będą musieli poczekać na oficjalną, kwietniową premierę. W twitterowym wątku studio podzieliło się z graczami szczegółami dotyczącymi tego, na co będzie pozwalało demo.

Najistotniejsze detale

Poniżej znajdziecie kilka przydatnych informacji udostępnionych przez People Can Fly.

  • brak limitu czasu – demo można sprawdzić na wszystkie sposoby w odpowiednim dla siebie tempie, a co więcej, pozostanie ono dostępne nawet po premierze gry;
  • demo zawierać będzie prolog i pierwszy rozdział, a cały postęp zostanie przeniesiony do gry po jej premierze
  • dostępne będą cztery klasy postaci
  • wielkość wersji próbnej to na pecetach około 24 GB, a konsolach 22 GB
  • twórcy nie przewidują opcji wcześniejszego pobrania dema
  • pojawi się możliwość pełnego cross-play’u pomiędzy wszystkimi platformami
  • osoby planujące streamować demo lub przygotowywać materiały wideo/tekstowe na jego podstawie mogą to robić bez żadnych przeszkód

Outriders będzie miało swoją premierę pierwszego kwietnia, a jeśli nie wiecie, czy Wasz pecet uruchomi grę, to odsyłam do wpisu o wymaganiach sprzętowych, które kilka tygodni temu zostały udostępnione przez twórców.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments