Overcooked All You Can Eat. Zbiorcze wydanie już wkrótce na kolejnych platformach

Bartosz Witoszka Aktualności o grach Publikacja: 16.02.2021, 13:48 Aktualizacja: 16.02.2022, 13:48
Spory sukces dwóch odsłon Overcooked sprawił, że deweloperzy postanowili przygotować zbiorcze wydanie serii dostosowane do możliwości konsol nowej generacji. Overcooked All You Can Eat już zadebiutowało na Xboksie Series X|S i PlayStation 5, ale wkrótce pojawi się również na innych platformach. Gra zaoferuje możliwość rozgrywki w 60 FPS-ach i rozdzielczości 4K oraz będzie zawierała szereg udogodnień dla osób niepełnosprawnych.
0 Udostępnień

Wyczuwam napływ nowych kucharzy

Wydawniczo-produkcyjny duet złożony z Team17 i Ghost Town Games postanowił podłączyć się pod szaleństwo związane z nowymi konsolami i wraz z premierą PlayStation 5 oraz Xboksa Series X|S udostępnił zbiorcze wydanie Overcooked. Zestaw All You Can Eat zawiera zremasterowaną pierwszą część z sieciowym trybem wieloosobowym (dotychczas dostępny był tylko lokalny co-op) oraz lekko odświeżoną dwójkę. Całość działa w 60 klatkach na sekundę i 4K, o ile rzecz jasna ma się telewizor pozwalający na wyświetlanie obrazu w takiej rozdzielczości.

Wczoraj dowiedzieliśmy się, że ten zestaw trafi również na inne platformy – Overcooked All You Can Eat pojawi się na komputerach osobistych (Steam), Switchu, PlayStation 4 i Xboksie One w cenie 40 dolarów (około 150 złotych). Data premiery to 23 marca, a oprócz wspomnianych wcześniej nowości związanych z działaniem, gra zaoferuje ponad 200 poziomów znanych z poprzednich odsłon oraz 7 zupełnie nowych plansz. Dotychczasowi posiadacze pierwszej lub drugiej części otrzymają darmową aktualizację, która umożliwi rozgrywkę z osobami posiadającymi All You Can Eat.

Nowe elementy i usprawnienia

Oprócz tego pojawi się kilka nowych ubranek, w które będzie można ubrać naszych kucharzy, ale warto również zwrócić uwagę na udogodnienia dla osób z różnym stopniem niepełnosprawności. Przykładowo daltoniści będą mogli dodać specjalny znacznik, który wyróżni ich szefa kuchni.

Oprócz tego pojawi się opcja zwiększania napisów, dostosowania poszczególnych elementów interfejsu czy wyłączenie limitu czasowego, który dla części osób okazywał się barierą nie do przeskoczenia.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments