Oxenfree 2: Lost Signals. Debiut gry jeszcze w tym roku

Radosław Dąbrowski Premiery i zapowiedzi Publikacja: 15.04.2021, 13:13 Aktualizacja: 15.04.2022, 13:13
Night School Studio podzielił się z graczami pierwszym materiałem promującym Oxenfree 2: Lost Signals, kontynuację ich dobrze przyjętego debiutu z 2016 roku.
0 Udostępnień

Źródło: Steam

O tym, że wyprodukowanie danej gry okazało się sukcesem, może poświadczyć późniejsze jej wydanie na inne urządzenia albo przygotowanie kontynuacji. W przypadku Oxenfree możemy mówić o obydwu zdarzeniach. Po premierze na PC i Xbox One tytuł doczekał się wznowienia na PlayStation 4, iOS oraz Nintendo Switch, a w bieżącym roku na rynek trafi jego sequel.

Na temat Oxenfree 2: Lost Signals nie wiemy jeszcze zbyt wiele, ponieważ kampania marketingowa została dopiero zainaugurowana, co miało miejsce podczas zorganizowanego przez Nintendo pokazu Indie World Showcase. Niespełna minutowy materiał promocyjny od twórców gry z Night School Studio nie dostarcza zbyt wielu informacji, ale możemy być pewni, że gracze ponownie wcielą się w postać Riley.

Oxenfree 2: Lost Signals, przypuszczalnie utrzymane w konwencji horroru, podobnie jak pierwsza część serii, zadebiutuje na rynku jeszcze w bieżącym roku. Konkretnego terminu wciąż nie poznaliśmy. Potwierdzono natomiast opracowanie wersji gry na Nintendo Switch oraz komputery osobiste.

Możecie nas śledzić na Facebooku i Instagramie.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments