Pełne morze. Premiera 3. sezonu już niebawem

Radosław Dąbrowski Seriale Publikacja: 4.08.2020, 14:26 Aktualizacja: 4.08.2021, 14:42
Hiszpańskie produkcje w Netflix cieszą się wyjątkową popularnością. Spore zainteresowanie dotyczy nie tylko Domu z papieru, lecz także innych seriali. Przykładem posłuży Pełne morze. Premiera trzeciego sezonu hiszpańskiego thrillera w Netflix już niebawem! To jedna z najgorętszych sierpniowych premier na platformie.
Premiera 3. sezonu serialu Pełne morze wkrótce w Netflix!
0 Udostępnień

W artykule na temat premiery trzeciego sezonu Pełnego morza poruszone zostały następujące tematy:

Kiedy odbędzie się premiera 3. sezonu Pełnego morza?

Trzeci sezon omawianej produkcji trafi do bazy danych Netflix już 7 sierpnia. To bezsprzecznie jedna z najbardziej wyczekiwanych premier w sierpniu i już w piątkowy wieczór należy się spodziewać sporego grona użytkowników platformy, którzy zasiądą przed ekranami, aby poznać dalsze losy pasażerów luksusowego statku.

Jesteśmy jednak przekonani, że nie zabraknie widzów, dla których premiera 3. sezonu serialu Pełne morze nie okaże się wielkim wydarzeniem. Jeżeli produkcja ta nie przypadła im wcześniej do gustu lub poszukują innych filmowo-serialowych wrażeń, to polecamy zapoznać się z pozostałymi nowościami w Netflix. Pełny wykaz sierpniowych premier publikujemy w naszym standardowym, comiesięcznym zestawieniu.

Niebezpieczna podróż na morzu

Być może Pełne morze nie zbiera najwyższych not i nie jest w czołówce najlepiej ocenianych seriali, lecz gromadzi niemałą widownię, co może stanowić główny powód, dla którego hiszpańska opowieść doczekała się już trzeciej odsłony. Za produkcją przemawia również jej gatunek – thriller z elementami kryminału jest dla żądnych emocji osób szczególnie atrakcyjny. W Pełnym morzu zasadnicza część akcji rozgrywa się na płynącym z Hiszpanii do Brazylii statku, na pokładzie którego dochodzi do serii tajemniczych zgonów.

Oczywiście próby ustalenia, kto jest mordercą, okazują się wyjątkowo trudne – zwłaszcza, że ofiary brakuje na liście pasażerów i nie pamięta jej nikt z podróżujących. Pomimo nagromadzenia bohaterów na pierwszy plan wysuwa się duet sióstr – Evy oraz Caroliny, dla których podróż statkiem ma wymiar terapeutyczny i prowadzi do Rio de Janeiro, gdzie kobiety pragną rozpocząć nowy rozdział życia po doświadczeniach wojennych oraz niedawnej śmierci ojca. Nie prędko zaznają jednak spokoju i harmonii. Najpierw muszą bowiem zmierzyć się z kryminalną zagadką, a także poznać inne intrygi oraz tajemnice, owiane wokół tożsamości podróżujących statkiem pasażerów.

Kto wystąpi w trzecim sezonie?

W najnowszych odcinkach Pełnego morza pojawią się doskonale znane widzom twarze, lecz twórcy zapowiadają obecność także nowych bohaterów. Główna obsada 3. sezonu podawana przez Netflix to:

  • Ivana Baquero jako Eva Villanueva
  • Alejandra Onieva jako Carolina Villanueva
  • José Sacristán jako Pedro Villanueva
  • Jon Kortajarena jako Nicolás Vázquez
  • Eloy Azorín jako Fernando Fábregas

Trzeci sezon Pełnego morza liczyć będzie osiem około czterdziestopięciominutowych odcinków.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments