Pełniejsza chata. Premiera kolejnych odcinków 5. sezonu już dziś!

Radosław Dąbrowski Seriale Publikacja: 2.06.2020, 14:43 Aktualizacja: 2.06.2021, 14:44
Sporo mówi się o współczesnych remake’ach lub sequelach dawnych filmów, a przecież po latach powracają lub kontynuowane są także seriale. Przykład stanowi Dynastia czy Pełna chata. Druga z produkcji doczekała się sequela pod tytułem Pełniejsza chata. Premiera kolejnych odcinków 5. sezonu już dzisiaj na Netflix!
premiera drugiej części 5. sezonu serialu pełniejsza chata już w czerwcu!
0 Udostępnień

W artykule na temat premiery drugiej części 5. sezonu Pełniejszej chaty w Netflix poruszone zostały następujące tematy:

Kiedy obejrzymy kolejne odcinki 5. sezonu Pełniejszej chaty?

Druga część piątego sezonu omawianego serialu trafiła do bazy danych popularnej wypożyczalni już dziś, 2 czerwca. To zestaw dziewięciu epizodów, które jednocześnie zakończą produkcję. Niestety, taką nieprzyjemną wiadomość mamy dla tych widzów, którzy liczyli, że to kolejne perypetie rodzin Tannerów i Fullerów, ale na pewno nie ostatnie. Oferta Netflix na czerwiec 2020 jest jednak wystarczająco bogata, aby szybko znaleźć sobie kolejne źródło rozrywki.

druga część 5. sezonu Pełniejsza chata ukaże się w czerwcu

Dla osób, które nie miały dotychczas okazji, aby zaznajomić się z Pełną chatą, kultowym, obejmującym osiem sezonów serialem z lat 80. i 90., przydatna będzie informacja, że sitcom jest jak najbardziej możliwy do nadrobienia za pośrednictwem platformy Netflix i na pewno warto go znać, zanim sięgnie się po powoli dobiegający już końca sequel.

W domu coraz ciaśniej, nawet na Netflix

Pełniejsza chata, jak na prawdziwą kontynuację przystało, opowiada losy następnych pokoleń członków rodzin Tannerów i Fullerów. Na pierwszym planie prym wiodą przede wszystkim nowe twarze, lecz w sequelu nie brakuje w mniejszych lub większych rolach aktorów doskonale znanych z oryginału. Przykład stanowi Candace Cameron Bure, która ponownie wciela się w najstarszą z sióstr Tanner – D.J.

Fabularnym punktem wyjścia dla Pełniejszej chaty jest zostanie przez D.J. wdową. Teraz w pojedynkę musi zadbać o trójkę swoich dzieci. Oczywiście jak to w przypadku sitcomów bywa – nawet najbardziej poważne rodzinne dramaty potrafią być podane w humorystycznej formie.

Dobiegająca końca Pełniejsza chata doczekała się w ostatnich latach kilku wyróżnień, co można odbierać jako świadectwo popularności serialu i dobrej decyzji, którą było nakręcenie kontynuacji. Wśród zdobytych nagród można wskazać m.in. People’s Choice, Teen Choice czy Kids Choice.

Obsada Pełniejszej chaty jest… pełna!

Co prawda w sequelu nie powróciło wielu istotnych aktorów z Pełnej chaty, w tym siostry Mary-Kate i Ashley Olsen, ale nie zabraknie innych utalentowanych nazwisk, które ponownie dostarczą widzom powodów do uśmiechu:

  • Candace Cameron Bure – D.J. Tanner-Fuller
  • Jodie Sweetin – Stephanie Tanner
  • Andrea Barber – Kimmy Gibbler
  • Soni Bringas – Ramona Gibbler
  • Michael Campion – Jackson Fuller

Każdy z odcinków drugiej części 5. sezonu Pełniejszej chaty standardowo potrwa około trzydziestu minut.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments