Perry Mason. Premiera hitu HBO GO już w czerwcu!

Radosław Dąbrowski Seriale Publikacja: 22.04.2020, 10:59 Aktualizacja: 22.04.2021, 11:06
Zbliża się koniec kwietnia, powoli zaczynamy myśleć o majowych nowościach, ale są już pierwsze oficjalne komunikaty związane z następnym miesiącem. W czerwcu w HBO GO pojawi się nowy serial Perry Mason. W obsadzie składającej się z ośmiu odcinków produkcji znajdziemy wiele utalentowanych i uznanych nazwisk.
perry mason - premiera serialu hbo juz w czerwcu
0 Udostępnień

W artykule na temat premiery 1. sezonu Perry Mason w HBO GO poruszone zostały następujące tematy:

Kiedy obejrzymy premierowy serial Perry Mason w HBO GO?

Do premiery Perry Mason pozostało jeszcze całkiem sporo czasu – równe dwa miesiące. Nowy serial trafi bowiem do bazy danych HBO GO w dniu 22 czerwca. Z pewnością do tego czasu poznamy więcej szczegółów na temat już teraz mocno wyczekiwanej produkcji, a także będziemy wiedzieć, jakie jeszcze inne nowości będą na nas czekać w tym wczesnowakacyjnym okresie.

Jeżeli do czerwca nie zmieni się nic w standardowej procedurze HBO, następne odcinki serialu będą trafiały na platformę co tydzień, w każdy kolejny poniedziałek.

O czym opowiada Perry Mason?

Podstawią dla scenariusza omawianego serialu była powieść autorstwa Erle’a Stanleya Gardnera. To właśnie w oparciu o nią stworzono ekranowy wizerunek tytułowego legendarnego adwokata. Akcja Perry Mason rozgrywa się na początku lat 30. w Los Angeles – w mieście, które zdaje się przechodzić obok Wielkiego Kryzysu i żyć własnym życiem.

Przełomem dla tej sielankowej rzeczywistości, w której odbywają się Igrzyska Olimpijskie, a społeczność bawi się w kinach na filmach dźwiękowych, stanie się pewne porwanie. Jak się okazuje, ma to się przerodzić w największą sprawę dekady. Rozwiązania jej podejmuje się Perry Mason. Dla adwokata będzie to bezsprzecznie największe i najtrudniejsze wyzwanie w trakcie uznanej kariery. Dla widzów zaś – trzymający w napięciu, znakomity serial.

Poznaj rewelacyjną obsadę serialu Perry Mason

Zespół aktorski omawianego serialu tworzą nazwiska, które doskonale znamy z innych produkcji możliwych do obejrzenia w HBO GO. Wśród obsady nie brakuje aktorów, którzy mogą się pochwalić nominacjami do statuetki Złotego Globu, a nawet Oscara:

  • Matthew Rhys – Perry Mason
  • John Lithgow – Elias Birchard “E.B.” Jonathan
  • Tatiana Maslany – Alice
  • Juliet Rylance – Della Street
  • Shea Whigham – Pete Strickland

Jednym z producentów serialu jest Robert Downey Jr. Opowieść liczyć będzie osiem epizodów.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments