Pięć pierwszych randek. Premiera 2. sezonu w Netflix już dziś!

Radosław Dąbrowski Seriale Publikacja: 27.05.2020, 10:00 Aktualizacja: 27.05.2020, 10:00
Telewidzowie lubią zasiadać przed szklanym ekranem i obserwować życie innych, zupełnie obcych im ludzi. Widzieć, jak dekorują mieszkania albo walczą o przetrwanie własnych restauracji. Można też im kibicować w miłosnych podbojach. Temu poświęcony jest program Pięć pierwszych randek. Premiera 2. sezonu już dziś w Netflix!
premiera 2. sezonu Pięć pierwszych randek już w czerwcu!
0 Udostępnień

W artykule na temat premiery 2. sezonu Pięciu pierwszych randek w Netflix poruszone zostały następujące tematy:

Kiedy obejrzymy 2. sezon Pięć pierwszych randek w Netflix?

Najnowsze odcinki popularnego programu randkowego trafią do oferty wypożyczalni Netflix 12 czerwca. Podobnie jak w przypadku pierwszego sezonu – także drugi składać się będzie z sześciu epizodów. Pojedynczy odcinek potrwa około pół godziny.

Premiera nowego sezonu serialu przypadnie na bardzo bogaty pod względem nowości dzień w Netflix. Dość wspomnieć, że bazę danych serwisu poszerzy polski serial oparty na twórczości Harlana Cobena W głębi lasu, najnowszy film Spike’a Lee Pięciu braci czy trzecia część zabawnego Hotelu Transylwania. Warto spojrzeć też na oficjalną listę nowości Netflix na czerwiec 2020. Jest naprawdę bogato!

Do pięciu razy sztuka?

Biorąc pod uwagę popularność szukającego żony rolnika, również perypetie miejskich singli powinny zainteresować polską widownię. Formuła 2. sezonu Pięć pierwszych randek nie ulega zmianie i, podobnie jak w pierwszym, grono nie będących w żadnej relacji partnerskiej ludzi bierze udział w pięciu randkach, aby wybrać tę jedną osobę, z którą podtrzyma relację.

Oczywiście możliwych scenariuszy jest kilka – najlepszym kandydatem okaże się rozmówca z pierwszej randki, ale w niektórych przypadkach na prawdziwe zauroczenie należy poczekać aż do ostatniego spotkania. W omawianej produkcji nie ma żadnych ograniczeń – występują osoby zróżnicowane fizycznie, wiekowo, klasowo, rasowo, mające rozmaite zainteresowania czy preferencje seksualne. Odcinki opierają się na pieczołowitej, bezpośredniej dokumentacji z przebiegu spotkań.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments