Pierwsze zdjęcia z nowego filmu Mortal Kombat

Bartosz Witoszka Seriale Publikacja: 18.01.2021, 9:49 Aktualizacja: 18.01.2022, 9:52
Przyznam szczerze, że trochę zapomniałem już o nowym filmie na podstawie Mortal Kombat, ale wytwórnia New Line i Warner Bros. zdawały się pamiętać i udostępniły kilka zdjęć. Zobaczyć możemy na nich dobrze znanych bohaterów, ale znalazło się też miejsce dla kilku nowych postaci. Todd Garner i James Wan, producenci filmu, zdradzili również, jak będzie zaczynał się Mortal Kombat.
0 Udostępnień

W filmie nie zabraknie kultowych “fatalities”

Przez długi czas nie dostawaliśmy nowych informacji o filmie Mortal Kombat – produkcja została zapowiedziana w maju 2019 roku i od tamtej pory nie otrzymaliśmy zwiastuna czy możliwości wglądu w to, czym w ogóle będzie kolejna adaptacja tej kultowej bijatyki. Zmieniło się to w zeszły piątek, gdy na łamach Entertainment Weekly ukazał się artykuł streszczający pierwsze kilka minut ekranowej opowieści, jednak kluczowe okazały się zdjęcia z filmu, które błyskawicznie obiegły Internet.

Udostępniono łącznie siedem fotosów, a Todd Garner i James Wan, producenci filmu, postanowili przybliżyć nieco, czym w ogóle będzie nowe Mortal Kombat. Uwaga, jeśli ktoś jest wrażliwy na spoilery, to lepiej, żeby pominął tę sekcję i przeszedł od razu do zdjęć (no chyba, że to też są dla kogoś informacjami zdradzającymi treść utworu).

Pierwsze minuty

Film rozpocząć ma się przedstawieniem klanów Sub-Zero i Skorpiona, którzy w czasach feudalnej Japonii toczą swego rodzaju konflikt. Całość ma zakończyć się brutalnym i widowiskowym pojedynkiem pomiędzy przedstawicielami obu frakcji (twórcy podkreślają, że wszystko będzie tonąć we krwi, a w filmie pojawią się znane z gry sekwencje “fatalities”).

Następnie przenosimy się do teraźniejszości, gdzie wspomniany już Sub-Zero spotykał będzie kolejnych bohaterów znanych z serii bijatyk (w tekście wspomniano o Jaksie, Sonyi Blade, Raidenie, Liu Kangu, Kung Lao i Kano) , ale warto tu wspomnieć o nowym wojowniku w uniwersum, którym został Cole Young, były mistrz MMA.

Na więcej informacji będziemy musieli poczekać do premiery filmu, czyli do 16 kwietnia – wtedy właśnie Mortal Kombat pojawi się na ekranach kin oraz w usłudze HBO Max. Poniżej znajdziecie resztę udostępnionych zdjęć.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments