Pierwszy fabularny dodatek do Wasteland 3 jeszcze w tym roku

Radosław Dąbrowski Premiery i zapowiedzi Publikacja: 19.04.2021, 12:41 Aktualizacja: 19.04.2022, 12:43
Jeszcze w bieżącym roku posiadacze Wasteland 3 otrzymają pierwszy fabularny dodatek do gry. Co zaoferuje nam rozszerzenie The Battle of Steeltown?
0 Udostępnień

Źródło: Steam

Od premiery Wasteland 3 nie minął jeszcze nawet rok, ale można już być pewnym tego, że wielu użytkowników pozostanie z tą grą na dłużej. Opracowany oraz wydany przez studio inXile entertainment tytuł doczeka się niebawem pierwszego dodatku. W miniony weekend opublikowano oficjalny zwiastun zapowiadający premierę rozszerzenia.

The Battle of Steeltown trafi na PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. Dodatek zawiera historię rozgrywaną w tytułowym kompleksie fabrycznym, gdzie produkuje się technologię dedykowaną siłom porządkowym Colorado Springs – broń, zbroje, roboty czy ciężarówki. Nie wszystko przebiega jednak pomyślnie i dostawa sprzętu została wstrzymana przez napadających na teren produkcji bandziorów czy strajkujących pracowników. Grupa Desert Rangersów otrzymuje zlecenie wyjaśnienia sprawy i rozwiązania problemu. Poza nowymi misjami nie zabraknie niedostępnych dotąd rodzajów broni oraz osłon, a także receptur do craftingu.

Dodatek ukaże się już niebawem, dokładnie 3 czerwca bieżącego roku. Będzie dostępny za pośrednictwem platformy Steam. Dla uściślenia warto dodać, że skorzystanie z jego zawartości wymaga posiadania podstawowej wersji Wasteland 3.

Możecie nas śledzić na Facebooku i Instagramie.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments