Pierwszy zwiastun Runner. Nadchodzi nowa produkcja VR

Radosław Dąbrowski Premiery i zapowiedzi Publikacja: 8.04.2021, 9:26 Aktualizacja: 8.04.2022, 9:26
Opublikowano pierwszy zwiastun Runner. To inspirowana kulturą anime produkcja VR na PC oraz PlayStation 5.
0 Udostępnień

Świat inspirowany anime

Technologia VR chociaż stale się rozwija, wciąż nie jest jeszcze dostępna dla większości graczy, tym samym pozostając czymś ekskluzywnym. Dlatego premiera niemal każdej opartej na niej produkcji to ważne, głośno proklamowane wydarzenie. Nie inaczej jest w przypadku Runner – nowej gry od studia Truant Pixel, które opublikowało właśnie jej pierwszy zwiastun.

Runner to gra dedykowana urządzeniom wyposażonym w technologiczne zestawy VR – konkretnie PC oraz PlayStation 5. Nie wiadomo jeszcze, kiedy sam tytuł zadebiutuje na rynku, ale twórcy podzielili się z nami namiastką tego, co przygotowali.

Rozgrywka w Runner opiera się na kierowaniu motocyklem i ucieczce przed dronami. Aby uskutecznić próbę uniknięcia złapania, będzie można korzystać z rozmaitych broni i likwidować kolejnych przeciwników. Wraz z pokonywaniem kolejnych etapów użytkownik zyska dostęp do nowych pojazdów z możliwym personalizowaniem ich wyglądu. Opublikowany przez Truant Pixel materiał promocyjny zapowiada spektakularną jazdę bez trzymanki.

Runner był inspirowany kulturą anime, której fenomen zauważalny był u nas zwłaszcza na przełomie lat 90., gdy w polskich kanałach telewizyjnych serwowano od groma japońskich animowanych filmów oraz seriali. Z pewnością wielu graczy odczuwa sentyment do tej charakterystycznej kreski i tym chętniej zasiądą za kierownicą motocykla w Runner.

Możecie nas śledzić na Facebooku i Instagramie.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments