Pillars of Eternity i Tyranny za darmo na Epic Games Store. Specjalna oferta na święta

Bartosz Witoszka Aktualności o grach Publikacja: 14.12.2020, 13:21 Aktualizacja: 14.12.2021, 13:22
W grudniu mijają dwa lata, odkąd Epic Game Store rozpoczął funkcjonowanie. Pomimo że na ten moment może nie stanowi on realnej konkurencji dla Steama (co było głównym celem Tima Sweeneya, dyrektora generalnego Epic Games), to z pewnością dorobił się pozycji na rynku platform dystrybucji cyfrowej na PC. Osiągnięto to głównie dzięki rozdawnictwu gier, a z okazji zbliżających się świąt firma przygotowała specjalną ofertę. Oprócz dwóch darmowych tytułów Obsidian Entertainment zapowiedziano codzienne prezenty.
pillars of eternity 2 deadfire recenzja b
0 Udostępnień

Dwa erpegi od Obsidianu za darmo

Epic Games Store znany jest przede wszystkim ze swojego rozdawnictwa – co tydzień gracze mogą liczyć na co najmniej dwie darmowe gry, a regularnie odbywające się promocje kuszą fanów kupowania produkcji w wersji cyfrowej. W tym tygodniu oferta jest niezwykle zachęcająca, ponieważ Epic Games ma do rozdania naprawdę ciekawe produkcje.

Do 17 grudnia do godziny 17:00 zainteresowani mogą odebrać za darmo dwie gry Obsidian Entertainment. Mowa o pierwszej części Pillars of Eternity oraz Tyranny – obydwa tytuły są klasycznymi erpegami i cieszą się dużą popularnością wśród fanów gatunku.

To jednak nie koniec okazji na Epic Games Store – firma poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych, że powróci świąteczna promocja, która została wprowadzana w zeszłym roku. Od 17 grudnia na platformie codziennie będzie do odebrania jedna gra. Wystarczy zalogować lub zarejestrować się na Epic Games Storze i dodawać kolejne pozycje do swojej cyfrowej biblioteki.

Łącznie do odebrania będzie 15 gier, nie wiadomo jednak, na jakie konkretnie produkcje można liczyć. Tak czy inaczej, warto śledzić tę akcję, ponieważ z dużym prawdopodobieństwem znajdzie się coś, na co polowało od dłuższego czasu.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments