Pine. Gra do pobrania za darmo na Epic Games Store

Radosław Dąbrowski Premiery i zapowiedzi Publikacja: 7.05.2021, 12:17 Aktualizacja: 7.05.2022, 13:36
Tytułem, który właśnie stał się całkowicie darmowy, jest Pine. Grę studia Twirlbound można pobrać za pośrednictwem platformy Epic Games Store.
0 Udostępnień

Fot. Epic Games Store

Gry na komputery osobiste czy konsole nierzadko stanowią prawdziwy wydatek, ale ku uciesze graczy od czasu do czasu można liczyć na darmowe tytuły. Takim stało się wczoraj Pine. Wyprodukowana przez studio Twirlbound oraz wydana przez firmę Kongregate gra zadebiutowała na rynku jesienią 2019 roku w wersjach na PC oraz Nintendo Switch. W bieżącym roku doczekała się wznowienia na PlayStation 4. Od wczoraj natomiast można ją nabyć zupełnie za darmo.

Jeszcze przed godziną 17:00 Pine kosztowało 89,99 złotych. Cena przestała być aktualna i grę pobierzemy bez wydania ani grosza. Przynajmniej przez określony czas. Zgodnie z komunikatem wyprzedaż potrwa do 13 maja do godziny 17:00.

 

W Pine gracze zostaną zabrani do otwartego świata w klimatach prehistorycznych. Zadaniem użytkowników jest przetrwanie na wyspie i ocalenie jednego z ostatnich ludzkich plemion. Zagrożenie stanowią inne, bardziej rozwinięte pod względem intelektualnym oraz fizycznym rasy. Wraz z eksplorowaniem rozległego świata należy zadbać o odpowiednią broń, aby w razie potrzeby stawić czoła drapieżnym i niebezpiecznym przeciwnikom.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments