PlayStation 4. Motyw na konsolę od twórców Days Gone

Radosław Dąbrowski Aktualności o grach Publikacja: 27.04.2021, 11:49 Aktualizacja: 27.04.2022, 16:14
Wznowienie Days Gone i wydanie wersji na PC już niebawem, a w międzyczasie posiadacze PlayStation 4 mogą odebrać wyjątkowy prezent od twórców gry. Do pobrania jest specjalny motyw na konsole.
0 Udostępnień

Fot. Steam

18 maja bieżącego roku Days Gone ponownie ukaże się na rynku – tym razem w wersji na PC. Dwa lata temu w kwietniu gra trafiła w ręce wyłącznie użytkowników PlayStation 4. Z pewnością od tamtego czasu posiadacze konsol Sony zdążyli już się nagrać w osadzoną w realiach postapokaliptycznych grę akcji, ale już dziś wielu z nich może skorzystać ze specjalnego prezentu, przygotowanego przez twórców z Bend Studio.

Do pobrania jest darmowy motyw na PlayStation 4. Co ważne – oferta obowiązuje tylko dziś, a nie podano, do której konkretnie godziny pozostanie aktualna. Warto wobec tego nie zwlekać i jak najszybciej wzbogacić panel swojej konsoli. Aby to uczynić należy wpisać właściwy dla danego regionu kod, który podano na profilu Bend Studio na portalu społecznościowym Twitter.

W przypadku polskich użytkowników będzie to oczywiście kod dedykowany Europie – QG4H-NMNN-N7P2. Taki prezent to bezsprzecznie bardzo miły gest ze strony twórców, aczkolwiek największą potrzebą zaznajomionych już z Days Gone graczy pozostaje wydanie kontynuacji gry.

Możecie nas śledzić na Facebooku i Instagramie.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments