Pokemon Cafe Mix. Darmowa gra hitem internetu!

Stanisław Odoj Aktualności o grach Publikacja: 24.08.2020, 10:01 Aktualizacja: 24.08.2021, 10:01
Co to Pokemon Cafe Mix? Ta nowa gra o pokemonach jest dostępna do pobrania za darmo na smartfony i Nintendo Switcha! Z okazji 5 milionów pobrań tytułu Nintendo przygotowało specjalna promocję, w której można dostać aż 5 000 złotych żołędzi. Zobacz szczegóły.
Pokemon Cafe Mix to darmowa gra na Switcha i smartfony.
0 Udostępnień

Co to jest Pokemon Cafe Mix?

Pokemon Cafe Mix jest grą dostępną na Nintendo Switch oraz smartfony z Androidem lub iOS. To darmowa gra logiczna, która w krótkim czasie (premiera miała miejsce w czerwcu 2020 roku) odniosła spory sukces. W sklepie z aplikacjami Play, Pokemon Cafe Mix może pochwalić się wysoką średnią ocen wynoszącą 4,5/5.

Rozgrywka polega na łączeniu kolejnych pokemonów, co ma motywować obsługę tytułowej kawiarni do obsługiwania klientów, którzy są oczywiście pokemonami. Po spędzeniu około 30 minut z tą grą mam mieszane uczucia. Z jednej strony to jedna z ładniejszych i bardziej dopracowanych gier na handheld jakie widziałem. Z drugiej strony model rozgrywki Pokemon Cafe odpowiada setkom podobnych gier freemium 'w układankę’, takich jak słynne Candy Crush. Rozgrywkę można zobaczyć na trailerze gry:

Specjalny prezent z okazji 5 milionów pobrań gry

Pokemon Cafe Mix zostało pobrane na wszystkie platformy już 5 milionów razy. Z tej okazji przygotowano specjalną promocję dla wszystkich graczy, którzy zalogują się w grze pomiędzy godziną 20:00 16 sierpnia, a 8:00 30 sierpnia.

Nagrodą za zalogowanie w tym czasie jest aż 5 000 złotych żołędzi oraz trzy ↔ gwizdki i trzy ↕ gwizdki. Do 25 sierpnia możemy też spotkać specjalnego gościa – Gookeya, który może oczywiście stać się częścią naszej pokemonowej drużyny. Innymi gośćmi w tym szczególnym czasie będą Wobbuffet, Buizel i Audino.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments