Pokemon GO Fest 2020. W tym roku wirtualnie!

Radosław Dąbrowski Aktualności o grach Publikacja: 6.07.2020, 14:28 Aktualizacja: 6.07.2021, 14:50
Trzy imprezy na trzech różnych kontynentach zebrały w zeszłym roku 600 000 graczy. Pokemon GO Fest 2020 ze względu na zagrożenie pandemią koronawirusa odbędzie się wyłącznie w przestrzeni wirtualnej, więc liczba ta spokojnie może zostać przebita. Na kiedy przewidziane jest tegoroczne święto trenerów Pokemon GO? Jak będzie wyglądał?
Pokemon GO Fest 2020
0 Udostępnień

W artykule na temat wydarzenia Pokémon GO Fest 2020 poruszone zostały następujące tematy:

Kiedy odbędzie się Pokémon GO Fest 2020?

Nasz informator rozpoczynamy od omówienia najważniejszej kwestii, czyli terminu, w którym odbędzie się Pokémon GO Fest 2020. O ile w przypadku comiesięcznego Pokémon GO Community Day wydarzenie obejmuje jeden dzień, tak zainteresowani Pokémon GO Fest 2020 powinni zarezerwować dwie doby wolnego czasu.

Pokémon GO Fest 2020 odbędzie się bowiem w dniach 25 oraz 26 lipca. W pierwszym z nich potrwa od godziny 10:00 do 20:00 czasu lokalnego i ten sam zakres czasu obowiązuje dla drugiego. Co w ciągu tych dni na nas czeka? Zapraszamy do dalszej lektury naszego artykułu!

Ile kosztują bilety?

Udział w omawianym wydarzeniu nie jest darmowy. Bilet uprawniający do wzięcia udziału w dwudniowej imprezie kosztuje 14,99$. Nabyć go można za pośrednictwem oficjalnego sklepu-aplikacji Pokémon GO Fest 2020. Od razu warto zaznaczyć, że w transakcji nie obowiązują PokéCoins.

Podana kwota 14,99$ nie jest ostateczna. W zależności od lokalnej waluty, którą operuje kupujący, doliczone mogą zostać różne podatki oraz dodatkowe opłaty. Po zakupie w trakcie Pokémon GO Fest 2020 poza oczywistym dostępem do wydarzenia otrzymamy również po Special Research na każdy dzień historii.

Specjalne wyzwania do wykonania

To jest ważna informacja dla wszystkich – nie tylko posiadaczy biletu na Pokémon GO Fest 2020. Do czasu omawianego wydarzenia przez trzy tygodnie możliwe stanie się wykonanie dodatkowych wyzwań, które odblokuje nowe możliwości na czas Pokémon GO Fest 2020. Na konkretne informacje odnośnie do specyfiki tych zadań musimy jeszcze poczekać.

Wiemy również, że część zysków ze sprzedaży biletów na Pokémon GO Fest 2020 zostanie przeznaczona twórcom z Black AR działającym na platformie Niantic, finansując ich nowe projekty. Na materialne wsparcie będą mogły liczyć także amerykańskie organizacje non-profit, które pomagają lokalnym społecznościom w odbudowie.

Dzień 1

Przypomnijmy, że pierwszy dzień Pokémon GO Fest 2020 odbędzie się 25 lipca i potrwa od godziny 10:00 do 20:00 czasu lokalnego. Pojawi się pięć rotacyjnych siedlisk – wokół ognia, wody, trawy, bitew i przyjaźni – zawierające Pokémony, które swoją charakterystyką pasują do danego motywu. Siedliska te będą się zmieniać co godzinę, zatem każde pojawi się dwukrotnie w ciągu pierwszego dnia.

Inną atrakcją będzie Global Challenge Arena – trenerzy będą mogli połączyć siły i wspólnie przystąpić do rozmaitych wyzwań, za których wykonanie zdobędą specjalne bonusy. Podczas poszczególnych zadań uczestnicy Pokémon GO Fest 2020 będą mogli na swojej drodze spotkać aż 75 Pokemonów!

Dzień 2

Dzień 2 Pokémon GO Fest 2020 odbędzie się 26 lipca i potrwa od godziny 10:00 do 20:00 czasu lokalnego. Czego można się spodziewać? Tego… nie wiemy! Organizatorzy wydarzenia zaplanowali bowiem niespodziankę, dzięki której drugi dzień imprezy będzie jeszcze bardziej wyjątkowy!

Możemy za to poinformować, że bez względu na posiadany bilet lub jego brak, będzie można wydrukować specjalne papierowe ikony oraz dekoracje. Ich wzory przez ograniczony czas pobrać będzie można z oficjalnej strony gry i uświetnić nimi lokalne obchody Pokemon GO Fest 2020. Nie pozostaje nic innego, jak cierpliwie czekać na końcówkę lipca, aby przeżyć fantastyczną dwudniową przygodę!

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments