Pokemon GO: Remote Raid Pass z legendarnymi pokemonami już dostępny!

Michał Wieczorek Aktualności o grach Publikacja: 30.04.2020, 8:56 Aktualizacja: 7.12.2021, 15:34
Niantic w związku z panującą pandemią pozwala zgłębiać produkcję podczas siedzenia w domach. Główny problem polegał jednak na tym, że Pokemon GO to przecież gra, która zmusza graczy do eksploracji otoczenia wokół poprzez spacery. Lekka przebudowa gry i jej systemów pozwoliła jednak na granie bez wychodzenia z domu. Taką zmianą jest między innymi Remote Raid Pass.
pokemon go: remote raid pass już dostępny
0 Udostępnień

Artykuł o Remote Raid Passes został podzielony na następujące sekcje:

Czym jest Remote Raid Pass?

Remote Raid Pass to nic innego jak przepustka umożliwiająca wzięcie udziału w rajdach na odległość. Zestaw trzech pierwszych sztuk zakupimy za równo 1 monetę. Każdy następny Remote Raid Pass będzie kosztował nas ich aż 100. Warto jednak zdecydować się na zakup, bowiem we wspomnianych rajdach będą czekały nas ciężko dostępne legendarne pokemony.

Rajdy to specjalna forma łapania zbiorowo specjalnych, silnych pokemonów. Aby wziąć udział w rajdzie, w normalnym przypadku musimy zakupić Raid Pass, który wykorzystamy przed rozpoczęciem walki. Należy znaleźć na mapie specjalny punkt, poczekać na uzbieranie się innych graczy w lobby i zacząć walkę z wyklutym pokemonem.

Warto pamiętać, że silniejsze pokemony w wielogwiazdkowych rajdach będą wymagały od nas walki wraz z innymi graczami, ponieważ bez ich pomocy może być naprawdę ciężko. Z wygranego rajdu otrzymamy nie tylko pokemona, ale także specjalne, rzadkie przedmioty takie jak rare candy lub premier balle.

Kiedy będziemy mogli zakupić Remot Raid Pass?

Opcja zakupu Remote Raid Pass jest już dostepna we wbudowanym w Pokemon GO sklepie. Aktualnie na oficjalnej stronie gry poinformowano nas o pierwszych trzech rajdach, które odbędą się w ramach Remote Raid Passes. Możemy się spodziewać, że na tych trzech zabawa z rajdami z domów się nie skończy.

Event z rajdami potrwa do 5 maja

Omawiane rajdy są ograniczone czasowo. W chwili pisania tego artykułu event już się rozpoczął, a koniec planowany jest na 12 maja. Poniżej dokładna rozpiska:

  • Pierwszy rajd rozpoczął się 28 kwietnia i będzie trwał do 5 maja 2020 roku. Będziemy mieli możliwość zdobycia z niego legendarnego Pokemona Darkraia.
  • Drugi rajd rozpocznie się 5 maja 2020 i będzie trwał równo tydzień do 7 maja. W tym czasie każdy z graczy będzie mógł zdobyć alternatywną formę legendarnego Pokemona Giratiny.
  • Ostatni, trzeci rajd jest przewidziany na termin od 7 do 12 maja 2020, a nagrodą będzie jeden z legendarnych mieczy sprawiedliwości Pokemon Virizion.

Warto wspomnieć, że każdego ze wspomnianych wyżej pokemonów będziemy mogli zdobyć w wariancie shiny. Miło ze strony Niantic, że dbają o graczy poprzez wprowadzenie różnych opcji, aby grać w Pokemon GO nie ruszając się z domów.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments