Polska premiera Wonder Woman 1984. Już niebawem w HBO GO

Radosław Dąbrowski Seriale Publikacja: 22.02.2021, 13:00 Aktualizacja: 22.02.2022, 13:00
Powoli przyzwyczajamy się, albo już to zrobiliśmy, do filmowych premier na ekranie laptopa. Co prawda w wielu kinach przywrócono ich działalność, niemniej wciąż szeroko rozumiana kultura w niemałym stopniu pozostaje w zamrożeniu. Z pewnością wiele osób życzyłoby sobie, aby taki film jak Wonder Woman 1984 móc obejrzeć w kinowej przestrzeni. W naszym kraju premiera najnowszej opowieści o tytułowej superbohaterce odbędzie się jednak za pośrednictwem HBO GO.
0 Udostępnień

Wielkie kino na małym ekranie

Są takie filmy, które należałoby oglądać wyłącznie w kinowej przestrzeni, na ogromnym ekranie. Wtedy bowiem można cieszyć się najwyższą jakością wizualną oraz audialną. Dotyczy to przede wszystkim pozycji z kina blockbusterowego, gatunków akcji, sensacji czy science fiction. W związku z nieprzerwaną od roku walką z koronawirusem kina oferujące takie doświadczenia pozostają zamknięte, zatem wiele potencjalnie hitowych premier zostało przeniesionych do sieci.

Jeszcze do niedawna można było mieć nadzieję, że mocno wyczekiwany film Wonder Woman 1984 trafi do polskich kin. Być może kiedyś to nastąpi, ale w najbliższej przyszłości będzie można zadowolić się jedynie premierą streamingową. Z pewnością dla wielu osób okaże się to satysfakcjonującym rozwiązaniem i przynajmniej w jakimś stopniu zaspokojona zostanie ich potrzeba obejrzenia najnowszych ekranowych przygód tytułowej superbohaterki z uniwersum DC.

Wonder Woman 1984 w HBO GO

Film w reżyserii Patty Jenkins, czyli twórczyni odpowiedzialnej także za pierwszą część serii, trafi do oferty HBO GO. Widowiskowe dzieło będzie mieć swoją streamingową premierę w Polsce dokładnie 1 kwietnia bieżącego roku. Miejmy nadzieję, że nie okaże się to primaaprilisowym dowcipem i po zalogowaniu na konto w serwisie rzeczywiście będzie możliwość włączenia filmu.

W Wonder Woman 1984 widzowie zabrani zostaną do lat 80. Tytułowa bohaterka, w którą, co oczywiste, ponownie wcieliła się Gal Gadot, będzie musiała zmierzyć się z kolejnym wyzwaniem, ścigając dwóch nowych i groźnych wrogów: Maxa Lorda i Cheetah. Można się spodziewać ogromnej ilości spektakularnej i efektownej akcji, zachwycających aspektów wizualnych oraz przede wszystkim niemałej porcji rozrywki. Czy Wonder Woman 1984 okaże się hitem na miarę zapowiedzi? O tym przekonamy się już 1 kwietnia.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments