Powerpuff. Jak prezentują się nowe Atomówki

Radosław Dąbrowski Seriale Publikacja: 13.04.2021, 12:44 Aktualizacja: 13.04.2022, 16:59
W przyszłym roku tytułowe bohaterki pojawią się na ekranach jeszcze raz — tym razem w produkcji aktorskiej.
0 Udostępnień

Źródło: Flickr/jawavsFollow – Powerpuff Girls evil mirror trouble

Zapewne większość z was kojarzy Atomówki. Animowany serial zadebiutował na Carton Netwoork w 1998 roku, a kilka lat temu powrócił po długiej przerwie z nowymi odcinkami. Natomiast parę dni temu do sieci trafiły zdjęcia z planu zdjęciowego Powerpuff, które w zarysie przybliżyły kulisy powstawania wyczekiwanego serialu, bazującego na słynnej animacji. Atomówki stworzone na przełomie lat 90. przez Craiga McCrackena cieszyły się sporym zainteresowaniem i gościły także w naszym kraju. Powrót w 2016 roku na kanale Carton Netwoork nie był już tak satysfakcjonujący, ale najwyraźniej fenomen bohaterek nie przeminął.

Stacja The CW oficjalnie zaprezentowała tercet młodych żeńskich postaci, których efektowne przygody śledzić będziemy nie w animowanej, lecz aktorskiej opowieści. Chloe Bennet, Dove Cameron oraz Yana Perraul wcielą się w Atomówki, aby ratować Amerykę z różnych opresji. Oprócz odtwórczyń Bójki, Bajki i Brawurki wiemy także, że rola profesora Atomusa przypadła Donaldowi Faisonowi. Nicholas Podany odpowie za kreację przeciwnika bohaterek — Josepha „Jojo” Mondela Jr.

Premierę serialu wyznaczono na przyszły rok. Scenariusz został przygotowany przez duet Diablo Cody i Heather Regnier. Na ten moment nie poznaliśmy jeszcze liczby odcinków pierwszego sezonu czy większego zarysu fabuły.

Możecie nas śledzić na Facebooku i Instagramie.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments