Powrót Przyjaciół. Zobacz zapowiedź odcinka specjalnego

Radosław Dąbrowski Seriale Publikacja: 14.05.2021, 12:51 Aktualizacja: 14.05.2022, 12:51
Po ponad piętnastu latach Przyjaciele powrócą. Już niebawem widzowie po raz kolejny spotkają się z zabawnymi bohaterami mieszkającymi na Manhattanie.
0 Udostępnień

Fot. TV Guide/Twitter

Przyjaciele to jeden z tych komediowych tytułów, o którym pamięć nigdy nie zaniknie. Regularnie serwowane odcinki na wielu kanałach telewizyjnych oraz platformach streamingowych czy utrwalanie przez widzów w codziennych dyskusjach serialowych gagów i zabawnych wypowiedzi bohaterów sprawia, że perypetie szóstki z Manhattanu stają się czymś wielopokoleniowym.

Nic zatem dziwnego, że od dobrych kilku lat spekuluje się na temat powstania kontynuacji Przyjaciół. Dla tych, którzy pragną ponownego spotkania z ulubionymi bohaterami, mamy bardzo dobrą wiadomość. Co prawda zupełnie nowe epizody nie zostaną nakręcone, ale przygotowano odcinek specjalny Friends: The Reunion. Udostępniono właśnie jego krótką zapowiedź.

 

Friends: The Reunion zadebiutują dokładnie 27 maja bieżącego roku na platformie HBO Max. Znana widzom ekipa aktorska Jennifer Aniston (Rachel Green), Lisa Kudrow (Phoebe Buffay), Courteney Cox (Monica Geller), Matt LeBlanc (Joey Tribbiani), Matthew Perry (Chandler Bing) oraz David Schwimmer (Ross Geller) powspominają pracę na planie i zabawne sytuacje. Nie zabraknie wielu gości, pojawiają się m.in. były piłkarz David Beckham, wokalistka Lady Gaga czy aktorka Reese Witherspoon.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments