Pracujące mamy. Premiera 4. sezonu w maju w Netflix

Radosław Dąbrowski Seriale Publikacja: 23.04.2020, 13:33 Aktualizacja: 23.04.2021, 14:28
Znamy już część majowych nowości w Netflix. Jedną z nich są nowe odcinki Pracujących mam. Fani serialu czekali blisko rok, aby móc śledzić dalsze losy swoich bohaterek. Premiera 4. sezonu Pracujących mam odbędzie się w drugim tygodniu maja. Niestety, będzie to zdecydowanie krótsza od poprzednich część serii.
pracujące mamy - premiera 4. sezonu
0 Udostępnień

W artykule na temat premiery 4. sezonu Pracujących mam w Netflix poruszone zostały następujące tematy:

Kiedy obejrzymy 4. sezon Pracujących mam w Netflix?

Najnowszy sezon Pracujących mam obejrzymy już 6 maja. Na ten moment zapowiada się to na jedyną premierę w Netflix w tym dniu. Czwarty sezon będzie wyraźnie od trzech pozostałych, które liczyły po trzynaście epizodów. Tym razem autorzy serialu dla swoich widzów przygotowali zaledwie osiem odcinków.

Koniec macierzyństwa, czas wracać do pracy

W maju zeszłego roku, trzy miesiące po wyemitowaniu trzeciego sezonu, oficjalnie zapowiedziano nakręcenie czwartego. Na nowe odcinki Pracujących mam należało czekać zatem blisko rok. Podstawą fabularną dla serialu jest codzienne życie czterech mieszkanek Toronto. W swojej nierzadko zwariowanej egzystencji kobiety starają się znaleźć harmonię, życiową równowagę i nadać balans mieszance tego, co przyjemne z męczącym.

Życie bohaterek zmienia się bowiem w momencie, gdy kończą urlop macierzyński i muszą powrócić do pracy. Dzielenie wychowywania potomstwa i zajmowania się sprawami rodzinnymi z obowiązkami zawodowymi prowadzi do wielu trudnych, ale równie często zabawnych chwil.

Twórczynią serialu, reżyserką i scenarzystką wybranych odcinków, ale przede wszystkim – wcielającą się w jedną z czterech głównych postaci jest Catherine Reitman. Można rzec, że amerykańska aktorka staje się niemal twórcom totalnym i trzyma rękę na wszystkim. Jest to bez wątpienia zachęta do tego, aby śledzić dalsze losy tytułowych mam. Skoro sukcesem okazały się trzy sezony, to dlaczego nie miałby się udać również czwarty?

Mamy powracają, czyli o obsadzie 4. sezonu serialu

W najnowszej odsłonie serii nie zabraknie stałych odtwórców swoich ról:

  • Catherine Reitman – Kate Foster
  • Dani Kind – Anne Carlson
  • Juno Rinaldi – Frankie Coyne
  • Philip Sternberg – Nathan Foster
  • Ryan Belleville – Lionel Carlson

Każdy z odcinków serialu opowiadającego o życiu czterech mieszkanek Torontu trwa około trzydziestu minut. Zamierzacie śledzić ich losy dalej, czy może wybierzecie inne propozycje z oferty Netflix na maj 2020?

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments