Premiera Oddworld: Soulstorm już dziś! Sprawdź wymagania sprzętowe gry

Radosław Dąbrowski Aktualności o grach Publikacja: 6.04.2021, 12:42 Aktualizacja: 6.04.2022, 12:42
Już dziś (6 kwietnia) na rynek trafia Oddworld: Soulstorm. Najnowsze dzieło studia Oddworld Inhabitants. To jedna z najgorętszych premier tegorocznej wiosny, która ukaże się na konsolach Sony oraz komputerach osobistych. Dla użytkowników PC z pewnością istotne będą informacje o wymaganiach sprzętowych gry.
0 Udostępnień

Źródło: YouTube

Sprawdź wymagania sprzętowe Oddworld: Soulstorm

Premiera gry i możliwy do niej dostęp to jedno, ale zadbanie o odpowiednie parametry do uruchomienia jej na PC drugie. Użytkownicy komputerów osobistych muszą mieć na uwadze poniższe wartości, aby móc cieszyć się rozgrywką w Oddworld: Soulstorm.

Wymagania minimalne:

  • System operacyjny: Windows 7
  • Procesor: Intel Quad Core 1,7 Ghz
  • Grafika: nVidia GTX 670 lub zamiennik AMD
  • Pamięć RAM: 8 GB

Wymagania zalecane:

  • System operacyjny: Windows 10
  • Procesor: Intel Quad Core 2,3 Ghz
  • Grafika: nVidia GTX 970 lub zamiennik AMD
  • Pamięć RAM: 16 GB

Premiera kontynuacji Oddworld: Abe’s Oddysee New 'n’ Tasty odbędzie się już dziś, 6 kwietnia i jej zakup możliwy jest za pośrednictwem Epic Games Store, gdzie kosztuje 169 złotych. Tytuł ukaże się także w wersjach na konsole Sony — PlayStation 4 oraz nowej generacji PlayStation 5. Warto dodać, że tego samego dnia Oddworld: Soulstorm zasili również ofertę PS Plus i stanowi jedną z kwietniowych nowości atrakcyjnej usługi Sony.

Przypomnijmy, że tuż przed świętami Wielkanocy, gdy do premiery pozostała ostatnia prosta, Oddworld Inhabitants, producent i wydawca gry, poczęstował wyczekujących na grę użytkowników nowymi materiałami promocyjnymi. Cztery opublikowane filmy przybliżają mechanizmy Oddworld: Soulstorm i potwierdzają, że możemy się spodziewać bardzo zajmującej pod względem wizualnym produkcji.

 

Możecie nas śledzić na Facebooku i Instagramie.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments