Prince of Persia: The Dagger of Time VR. Pierwszy zwiastun gry!

Radosław Dąbrowski Aktualności o grach Publikacja: 11.08.2020, 13:13 Aktualizacja: 11.08.2021, 13:23
Wielu sympatyków Prince of Persia czeka na nową, pełnoprawną część serii. W lutym deweloperzy ze studia Ubisoft ogłosili nowy projekt, choć inny, niż należało się tego spodziewać. Już niebawem odbędzie się premiera Prince of Persia: The Dagger of Time VR – rozgrywki, której doświadczymy wyłącznie przy użyciu gogli wirtualnej rzeczywistości.
Premiera Prince of Persia The Dagger of Time przeniesie nas do VR!
0 Udostępnień

W artykule na temat premiery Prince of Persia: The Dagger of Time VR poruszone zostały następujące tematy:

Kiedy odbędzie się premiera Prince of Persia: The Dagger of Time VR?

W przypadku omawianej gry jej premiera będzie dość nietypowa – Prince of Persia: The Dagger of Time VR jest bowiem produkcją przeznaczoną wyłącznie dla wyspecjalizowanych salonów VR. Kiedy będzie możliwość doświadczenia rozgrywki o wyjątkowej formie? Tego jeszcze nie wiemy, ale skoro opublikowano już oficjalny zwiastun gry, to z pewnością na konkretną informację o premierze nie będziemy musieli długo czekać.

Bez względu na to, czy Prince of Persia: The Dagger of Time VR przyjmie się w środowisku graczy i spełni oczekiwania, to można być pewnym tego, że o tytule będzie głośno – ze względu na jego formę. Deweloperzy ze studia Ubisoft przygotowali poboczną część słynnej serii przeznaczoną dla gogli wirtualnej rzeczywistości.

Wirtualny escape room

Gra umożliwia kooperacyjną zabawę dwóm, trzem lub czterem graczom. Użytkownik trafi do wirtualnego escape roomu, do rzeczywistości znanej z Trylogii Piasków Czasu, i będzie miał za zadanie rozwiązywać rozmaite łamigłówki. Przy użyciu znanego z serii sztyletu, otrzyma możliwość manipulowanie czasem – przewijania lub zatrzymywania go.

Mechanika ta oraz umiejętna współpraca pomiędzy obecnym w escape roomie użytkownikami to podstawowe środki do wykonania celu. Bez względu na końcowy efekt przygotowywanej produkcji, możemy się spodziewać części Prince of Persia, jakiej jeszcze nigdy nie widzieliśmy. I to w wielu znaczeniach tego słowa!

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments