Przedwieczni po raz pierwszy w Polsce! Premiera we wrześniu

Radosław Dąbrowski Komiksy Publikacja: 24.09.2020, 11:07 Aktualizacja: 24.09.2021, 11:07
Wczoraj ogłoszono przesunięcie premiery Czarnej Wdowy na późną wiosnę przyszłego roku, zatem dla spragnionych superbohaterskich przygód na wielkim ekranie proponujemy alternatywne rozwiązanie w wydaniu komiksowym. Od 23 września w sprzedaży znajdują się Przedwieczni - wyjątkowy album, który rozpoczął nową serię wydawnictwa Egmont, Marvel Limited.
0 Udostępnień

Przedwieczni inaugurują nową kolekcję

Wydawnictwo Egmont przygotowało niemałą gratkę dla rasowych koneserów komiksowej sztuki. Rusza nowa kolekcja Marvel Limited. To limitowana seria, którą cechuje specjalny, powiększony format (225 mm szerokości i 344 mm wysokości). W efekcie poszczególne komiksy będą nie tylko porcją przyjemnej lektury, lecz także dziełami okazale prezentującymi się na domowych półkach.

Marvel Limited zainaugurują Przedwieczni, co stanowi wyjątkową okazją do poznania tytułowej drużyny superbohaterów tuż przed ich przyszłorocznym debiutem w filmowym uniwersum Marvela (MCU). Album autorstwa legendy amerykańskiego komiksu, Jacka Kirby’ego jest już w sprzedaży od 23 września. Zawiera wszystkie dziewiętnaście zeszytów serii uznanego artysty oraz jej annual. Całość ma łącznie 392 strony. Biorąc pod uwagę nowy format komiksu, czytelnicy będą mogli z większą precyzją docenić kunszt rysowniczy Kirby’ego.

Przedwieczni w wydaniu komiksowym będą również świetną przystawką dla filmowej adaptacji, której premierę wyznaczono na luty 2021 roku. W ekranowej historii w bohaterów wcielą się znane aktorskie osobistości, takie jak Angelina Jolie, Richard Madden czy Salma Hayek. Bez wątpienia warto do tego czasu zapoznać się z komiksowym oryginałem.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments