PS Plus na kwiecień 2021. Poznaliśmy tytuły gier

Radosław Dąbrowski Aktualności o grach Publikacja: 2.04.2021, 14:25 Aktualizacja: 2.04.2022, 14:26
Wczoraj informowaliśmy o grach, które w kwietniu trafią do oferty Games with Gold —popularnej usługi Microsoftu. Nadszedł czas na podzielenie się wieściami od konkurencyjnego Sony. W bieżącym miesiącu w ramach PS Plus użytkownicy abonamentu mogą liczyć na dostęp do trzech tytułów. Jakie gry na nich czekają?
0 Udostępnień

Fot. Sony

Jakie gry otrzymamy w kwietniu?

W kwietniu można być pewnym tego, że gracze korzystający z usługi PS Plus nie będą się nudzić. Pomimo że abonament Sony zaoferuje trzy nowe tytuły, czyli o jeden mniej niż konkurencyjny Games with Gold od Microsoftu, to jakość zaoferowanych tytułów w pełni rekompensuje ten stan rzeczy.

Zgodnie z tradycją baza danych PS Plus zasilana jest w pierwszy wtorek danego miesiąca. I tak 6 kwietnia do usługi trafi „Days Gone— zbierająca świetne recenzje trzecioosobowa gra akcji od Bend Studio, w której ludzkość zmaga się z zagrażającym ich życiu wirusem. Przeobraża on swoje ofiary w przerażające monstra. Zapowiadany tytuł zadebiutował na rynku niespełna dwa lata temu i od razu zapracował na spore uznanie. Poświadczy to przewidziane na maj bieżącego roku wydanie wersji na PC.

Pozostając przy tematyce zombie i zwiastujących upadek społeczeństwa realiów, zapowiadamy, że druga kwietniowa nowość w PS Plus to Zombie Army 4: Dead War. Zeszłoroczna produkcja od Rebellion Developments może nie okazała się większym hitem, lecz z pewnością zaspokoi potrzeby graczy, którzy nie oczekują niczego więcej niż prostego, klasycznego shootera.

Ostatnia świeżyzna w usłudze Sony jest o tyle wyjątkowa, że jeszcze nie miała premiery. Mowa o „Oddworld: Soulstorm, co jednocześnie potwierdza wcześniejsze spekulacje, że w dniu rynkowego debiutu opracowana i wydana przez Oddworld Inhabitants platformówka trafi także do PS Plus. Jest to kolejna odsłona popularnej serii, której początki sięgają 1997 roku. Poza konsolami Sony ukaże się również w wydaniu na PC.

PS Plus – pełna oferta na kwiecień 2021

Oddworld: Soulstorm – gra dostępna od 6 kwietnia do 5 maja (PlayStation 5)

Days Gone – gra dostępna od 6 kwietnia do 5 maja (PlayStation 4)

Zombie Army 4: Dead War – gra dostępna od 6 kwietnia do 5 maja (PlayStation 4)

Na czym polega PS Plus?

PlayStation Plus stanowi szczególnie atrakcyjną usługę dla użytkowników konsoli Sony. Oferuje szereg możliwości, wśród których najistotniejszymi są dostęp do wieloosobowego trybu online na PlayStation 4, przywilej comiesięcznego pobierania gier (przeważnie po dwie na miesiąc) bez dodatkowych opłat, pozostających do dyspozycji przez cały okres trwania subskrypcji, otrzymywanie rabatów na wyłączność umożliwiających skorzystanie z wyjątkowych ofert na gry i dodatki w PlayStation Store, a w końcu cenne 100 GB pamięci w chmurze na zapisy gier na PS4.

Z PS Plus można zacząć korzystać po wybraniu jednego z trzech pułapów cenowych:

  • 1 miesiąc za 37 złotych
  • 3 miesiące za 100 złotych
  • 12 miesięcy za 240 złotych
Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments