PS Plus na maj 2021. Sony ogłosiło listę gier

Radosław Dąbrowski Aktualności o grach Publikacja: 4.05.2021, 12:39 Aktualizacja: 4.05.2022, 12:39
Nowy miesiąc wystartował, co oznacza premierowe pozycje w PlayStation Plus. Sony opublikowało zestaw tytułów, które już dziś, 4 maja, zasilą ofertę popularnej usługi. W jakie konkretne gry będą mogli zagrać użytkownicy abonamentu?
0 Udostępnień

Jakie gry otrzymamy w maju?

Sony wie, jak utrzymać wysoki poziom. W poprzednim miesiącu użytkownicy PlayStation Plus otrzymali Days Gone czy Oddworld: Soulstorm, w bieżącym będzie równie ciekawie. Zgodnie z tradycją premierowe tytuły trafią do usługi w pierwszy wtorek danego miesiąca.

Już dziś, 4 maja, ofertę PS Plus poszerzą trzy gry. Wielu graczy z nadzieją spogląda na działania studio EA DICE i wieści na temat premiery Battlefield VI, a tymczasem za pośrednictwem usługi Sony można przypomnieć lub nadrobić ostatnią część popularnego cyklu pierwszoosobowych strzelanek. Battlefield V wydano w 2018 roku. Osadzona z akcją w okresie II wojny światowej gra zaoferowała niespotykany wcześniej w serii tryb rozgrywki battle royale.

Alternatywą dla wojennych zmagań będzie przygotowany debiutujące australijskie studio Beam Team Games symulator przetrwania. W Stranded Deep użytkownik wciela się w lądującego po katastrofie samolotu na bezludnej wyspie rozbitka. Zadaniem bohatera jest przetrwać w zupełnie nowej, oderwanej od społeczeństwa rzeczywistości.

Zestawienie premierowych tytułów domyka Wreckfest. Wyścigową grę opracowało studio Bugbear Entertainment. Liczy się w niej przede wszystkim prędkość, a jakiekolwiek reguły nie obowiązują, co nierzadko prowadzi do spektakularnych kraks i kolizji.

PS Plus – pełna oferta na maj 2021

Battlefield V – gra dostępna od 4 maja do 31 maja (PlayStation 4 i PlayStation 5)

Stranded Deep – gra dostępna od 4 maja do 31 maja (PlayStation 4 i PlayStation 5)

Wreckfest – gra dostępna od 4 maja do 31 maja (PlayStation 5)

Na czym polega PS Plus?

PlayStation Plus stanowi szczególnie atrakcyjną usługę dla użytkowników konsoli Sony. Oferuje szereg możliwości, wśród których najistotniejszymi są dostęp do wieloosobowego trybu online na PlayStation 4, przywilej comiesięcznego pobierania gier (przeważnie po dwie na miesiąc) bez dodatkowych opłat, pozostających do dyspozycji przez cały okres trwania subskrypcji, otrzymywanie rabatów na wyłączność umożliwiających skorzystanie z wyjątkowych ofert na gry i dodatki w PlayStation Store, a w końcu cenne 100 GB pamięci w chmurze na zapisy gier na PS4.

Z PS Plus można zacząć korzystać po wybraniu jednego z trzech pułapów cenowych:

  • 1 miesiąc za 37 złotych
  • 3 miesiące za 100 złotych
  • 12 miesięcy za 240 złotych
Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments