PS Plus październik 2020. Poznaliśmy tytuły gier!

Radosław Dąbrowski Aktualności o grach Publikacja: 1.10.2020, 11:07 Aktualizacja: 7.10.2021, 10:17
Jesienna pogoda nadchodzi powoli i jeszcze odczuwamy pozostałości po lecie, niemniej w październiku z pewnością chłodniejszych dni nie zabraknie. Czas ten, który większość spędzi w domu, będzie można umilić korzystaniem z oferty PlayStation Plus. Poznaliśmy nowe tytuły, które zasilą konta subskrybentów w nadchodzącym miesiącu. Nie zabraknie efektownych popisów za kierownicą oraz wampirzej grozy.
Kiedy ogłoszenie gier PS Plus wrzesień 2020?
0 Udostępnień

Jakie gry otrzymamy w październiku?

30 września poznaliśmy październikową ofertę subskrypcji PlayStation Plus. Tym razem w ręce użytkowników korzystających z usługi oddane zostaną dwa tytuły: Need for Speed Payback oraz Vampyr. Pierwszy z nich jest kolejną, dwudziestą trzecią odsłoną jednej z najpopularniejszych serii gier na świecie. Premierowo ukazała się w listopadzie 2017 roku. Podstawą fabularną są losy trójki bohaterów: Tylera, Maca oraz Jess, którzy obrali za cel dokonania zemsty za zdradę swojej byłej wspólniczki. Akcja toczy się w półświatku Fortune Valley, gdzie głównym przeciwnikiem użytkownika jest lokalny kartel.

Drugi z tytułów jest nieco młodszy. Vampyr zadebiutował w 2018 roku i w październiku swoją obecnością w ofercie PS Plus umiejętnie wpisze się w halloweenowe nastroje. W produkcji studia Dontnod Entertainment gracz wciela się w postać doktora Jonathana Reida, który po zakończonej I Wojnie Światowej powraca do Londynu, aby wesprzeć społeczeństwo w walce z silną epidemią grypy zwaną „hiszpanką”. Okazuje się jednak, że z nieznanych mu powodów stał się wampirem. Za dnia spełnia swoją lekarską służbę, w nocy zaś musi się żywić tymi, których ma za zadanie leczyć.

Oferta będzie dostępna od 6 października od godziny 11:00 czasu polskiego.

Na czym polega PS Plus?

PlayStation Plus to płatna usługa dedykowana użytkownikom konsol Sony. Oferuje szereg atrakcyjnych możliwości, takich jak dostęp do wieloosobowego trybu online na PlayStation 4, przywilej comiesięcznego pobierania gier (co najmniej dwa darmowe tytuły na miesiąc), pozostających do dyspozycji przez cały okres trwania subskrypcji, otrzymywanie rabatów na wyłączność umożliwiających skorzystanie z wyjątkowych ofert na gry i dodatki w PlayStation Store, czy 100 GB pamięci w chmurze na zapisy gier na PS 4.

Start przygody z PS Plus rozpoczyna się po wybraniu jednego z trzech pułapów cenowych:

  • 1 miesiąc za 37 złotych
  • 3 miesiące za 100 złotych
  • 12 miesięcy za 240 złotych

Abonament można nabyć za pośrednictwem PlayStation Store i u wybranych partnerów handlowych.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments