PUBG: 7. sezon strzelanki rusza już w kwietniu!

Radosław Dąbrowski Aktualności o grach Publikacja: 16.04.2020, 13:44 Aktualizacja: 16.04.2021, 13:44
PlayerUnknown's Battlegrounds, czyli klasyczny sieciowy shooter koncentrujący się na rozgrywce w trybie battle royale, nieustannie się rozwija i zyskuje coraz to większe grono użytkowników. Zainteresowanych 7. sezonem PUBG z pewnością nie zabraknie. Start nowej rozgrywki nastąpi już w kwietniu – w różnych terminach w zależności wersji na PC oraz konsole.
7. sezon pubg startuje w kwietniu i potrwa do lipca
0 Udostępnień

W artykule na temat PUBG sezon 7 poruszone zostały następujące tematy:

Na kiedy wyznaczono datę startu 7. sezonu PUBG?

Szósty sezon PUBG (PlayerUnknown’s Battlegrounds) rozpoczął się w styczniu i trwał do 14 kwietnia w przypadku PC. W przypadku Xbox One oraz PlayStation 4 finisz nastąpi w najbliższy wtorek. Kiedy wobec tego wystartuje 7. sezon gry?

PUBG sezon 7 można odtwarzać na serwerach testowych PC od 14 od kwietnia, na serwerach PC Live zaś pojawi się 21 kwietnia. W wydaniu na konsole należy się spodziewać od 28 kwietnia.

Kiedy zaś przypada koniec 7. sezonu PUBG? Tym razem pogramy aż do 15 lipca w przypadku PC oraz 21 lipca w przypadku PS4 oraz Xbox One. Potrwa on więc aż dwanaście tygodni!

Zmiany dotyczą przede wszystkim mapy Vikendi

Oczywiście wraz z nowym sezonem nie może zabraknąć ważnych zmian dotyczących mapy Vikendi. Jedną z istotniejszych jest wprowadzenie nowych sieci kolejowych oraz śmigających po nich pociągów. Będą się one zatrzymywać tymczasowo na poszczególnych stacjach kolejowych zaznaczonych na mapie.

Zmianą jest odrestaurowanie Dino Park i przekształcenie go w nowoczesny, zawierający więcej lokacji oraz atrakcji park tematyczny Dinoland, a także dodano nowy magazyn ładunków. Usunięto zaś dwa najrzadziej odwiedzana miejsca na mapie – Tovar oraz Movatra.

Modyfikacji uległa także ogólna warstwa wizualna przestrzeni i warunki atmosferyczne. Będzie mniej śniegu (całkowicie opady jeszcze nie ustąpią, ale zdecydowanie częściej będzie nam towarzyszyć pogoda ich pozbawiona, co się przyczyni do lepszej widoczności, a ziemię pokrywać będą trawa i błoto), co oczywiście sprawia, że skutery śnieżne zastąpiono motocyklami w dwóch wariantach – mającymi boczną przyczepę oraz jej nie posiadającymi.

Jakie bronie czekają na nas w 7. sezonie?

Połowiczną nowością będzie broń snajperska Mosin-Nagant, będąca odświeżeniem Kar98k. Różnią się pod względem nazwy oraz wyglądu, lecz w praktycznym zastosowaniu można zauważyć więcej wspólnych mianowników.

Co nam daje Survivor Pass: Cold Front

Survivor Pass: Cold Front stanowi przepustkę do wzięcia udziału w nieznanych dotąd misjach (252 misji dziennych, 84 misji tygodniowych, 18 misji sezonowych i 36 misji postępu, a także seria 16 misji z wyzwaniami dla konkretnych rodzajów broni, dostępna tylko dla posiadaczy przepustki Survivor Premium) oraz otrzymania m.in. wszystkich nowych kostiumów w 7. sezonie PUBG . Znajdą się wśród nich odzież pracownicza z Dinoland czy stroje maskotek tematycznie powiązanych z parkiem.

Gracze PC nabędą Survivor Pass: Cold Front od 22 kwietnia, a PlayStation 4 oraz Xbox One od 28 kwietnia. Jej koszt w przypadku nabycia za pomocą platformy Steam wyniesie 10 dolarów, podczas gdy na konsolach kupimy ją za 15 dolarów lub 1000 G-Coin w grze.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments