Pyrkon 2021 – poznaliśmy termin 20. odsłony. Organizatorzy proszą o wsparcie

Bartosz Witoszka Aktualności o grach Publikacja: 11.02.2021, 16:36 Aktualizacja: 11.02.2022, 16:36
Osoby odpowiedzialne za imprezy masowe nie mają w ostatnim czasie lekko i nie inaczej jest w przypadku organizatorów Pyrkonu. Poznański konwent fantastyki był w zeszłym roku przekładany kilkukrotnie, a ostatecznie 20. odsłonę wydarzenia przeniesiono na 2021 rok. W poście na Facebooku organizatorzy poinformowali w końcu, kiedy odbędzie się tegoroczna odsłona, a przy okazji poprosili fanów Pyrkonu o pomoc.
0 Udostępnień

Nowa data konwentu

Fani wszelkiej maści konwentów nie mieli łatwego życia – ich ulubione imprezy zwyczajnie się nie odbyły, a organizatorzy tychże wydarzeń starali się jak mogli i przekładali swoje inicjatywy o kolejne miesiące. W pewnym momencie jednak z tego zrezygnowano, a na profilach społecznościowych Pyrkonu, Coperniconu czy PGA można było przeczytać “wrócimy silniejsi w przyszłym roku”. Wygląda na to, że organizatorom poznańskiego konwentu fantastyki udało się wykonać ten plan tylko po części, o czym poinformowano dziś na fanpage’u wydarzenia.

Duch Pyrkonu i zapał do pracy nad festiwalem jest nadal mocny w gronie organizatorów, ale jesteśmy również realistami, dbającymi o dobro i zdrowie nas wszystkich – uczestników i organizatorów. Nie podejmujemy lekkomyślnie żadnej decyzji, dużo analizujemy,  wymyślamy plany do planów i oczywiście wsłuchujemy się w Wasze głosy. I wiemy to już dzisiaj – Pyrkon w maju nie dojdzie do skutku, jesteśmy zmuszeni po raz kolejny przesunąć datę wydarzenia.

Czytamy w ogłoszeniu. Dwudziesta, jubileuszowa odsłona Pyrkonu odbędzie się w dniach 2-4 lipca, a nie – tak jak planowano na początku – w maju. Tym samym osoby, które mają bilety z zeszłego roku i jeszcze ich nie zwróciły, mogą to zrobić teraz na stronie organizatora – mają na to 30 dni.

[english below]

[Ważny post, udostępniajcie go u siebie!]

➡️ TL;DR Wszystkie zakupione do tej pory bilety zachowują…

Opublikowany przez Pyrkon Czwartek, 11 lutego 2021

 Pyrkon i Patronite – organizatorzy proszą o wsparcie fanów

To jednak nie jedyne, co mieli do przekazania organizatorzy wydarzenia. Ze względu na duże koszta i praktyczny brak zarobków zdecydowano się na otwarcie profilu Pyrkonu na Patronicie. Osoby zainteresowane mogą wybrać jeden z przygotowanych progów wsparcia (od 5 do 500 złotych), w ramach których przygotowano specjalne bonusy, o czym więcej możecie przeczytać na stronie serwisu.

Poinformowano również o likwidacji Strefy Wypoczynkowej ze względu chęć zapewnienia uczestnikom bezpieczeństwa oraz ciągle zmieniające się przepisy sanitarne. Organizatorzy pracują aktualnie nad przygotowaniem alternatywy, ale nie wiadomo, czy ostatecznie powstaną.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments