Rail Route. Gra pojawi się we wczesnym dostępie już wkrótce

Radosław Dąbrowski Premiery i zapowiedzi Publikacja: 22.04.2021, 12:45 Aktualizacja: 22.04.2022, 12:45
Fani kolei mogą się szykować na testowanie Rail Route. Symulator kolejowego dyspozytora pojawi się już niebawem we wczesnym dostępie.
0 Udostępnień

Fot. Steam

Czeskie studio Bitrich.info stawia dopiero pierwsze kroki w branży gier wideo. Dwuosobowa firma przygotowuje się obecnie do swojego debiutu. Rail Route zaoferuje zabawę w dyspozytora kolejowego. Użytkownik będzie mieć za zadanie opracować siatkę połączeń komunikacyjnych, zadbać o efektywność linii kolejowych, a także zarządzać infrastrukturą czy rozkładem jazdy (godzinami przyjazdów oraz odjazdów pociągów). Wiele rozwiązań zależnych będzie od prędkości danych pociągów.

W Rail Route przewidziane są dwa tryby. W pierwszym zabawa będzie mogła trwać bez wyraźnego punktu końcowego. Drugi natomiast oznacza otrzymywanie konkretnych zadań do wykonania i etapową realizację następujących po sobie celów. Oczywiście wraz z osiąganym progresem w grze nie zabraknie dostępu do nowych technologii oraz mechanizmów automatyzacji.

Deweloperzy ze studia Bitrich.info odpowiadają zarówno za opracowanie debiutu, jak i jego dystrybucję. Wersja demonstracyjna Rail Route ukaże się 12 maja na platformie Valve. We wczesnym dostępie zaś nieco później, dokładnie 23 czerwca. Grę pobierzemy za pośrednictwem platformy Steam.

Możecie nas śledzić na Facebooku i Instagramie.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments