Rainbow Six Quarantine. Kiedy premiera nowego hitu Ubisoftu? [ZAPOWIEDŹ]

Radosław Dąbrowski Aktualności o grach Publikacja: 25.05.2020, 12:01 Aktualizacja: 25.05.2021, 12:03
Tom Clancy to nazwisko znane w dwóch światach – literackim, ponieważ mowa amerykańskim pisarzu, a także wideo, albowiem na podstawie jego powieści sensacyjnych powstają gry. W tym roku planowo odbędzie się premiera Tom Clancy’s Rainbow Six Quarantine. Podajemy najważniejsze informacje na temat najnowszej część popularnej serii gier akcji.
kiedy premiera Rainbow Six Quarantine?
0 Udostępnień

W artykule na temat premiery Tom Clancy’s Rainbow Six Quarantine poruszone zostały następujące tematy:

Na kiedy wyznaczono datę premiery Rainbow Six Quarantine?

W niniejszym artykule dla ułatwienia będziemy operować tytułem z pominięciem jego pierwszych dwóch członków. Rainbow Six Quarantine ma się ukazać na rynku gier wideo jeszcze w tym roku. Na ten moment nie został podany żaden konkretny termin, zatem pozostaje nam cierpliwie czekać.

Gra ukaże się w kilku wersjach – na PC, PlayStation 4, Xbox One oraz konsole najnowszej generacji – PlayStation 5 i Xbox Series X. Jej deweloperem oraz wydawcą jest firma Ubisoft, mająca w swoim dorobku tak znane pozycje jak serie Assassin’s Creed, Watch Dogs czy Far Cry. Rainbow Six Siege jest zaś jedną z najpopularniejszych esportowych strzelanek na świecie.

Pasożyty grasują i atakują

Rainbow Six Quarantine nie jest standardową kontynuacją serii Rainbow Six, lecz stanowi jej poboczną część. Na temat fabuły zbyt wiele jeszcze nie wiemy i dotąd otrzymaliśmy szczątkowe informacje. Na pewno w trakcie rozgrywki wcielimy się w jednego z trzech żołnierzy, którzy zostali delegowani na specjalną misję.

Misję, w której podstawowy cel stanowi ustalenie i zniszczenie tajemniczego biologicznego zagrożenia. Przypuszczalnie jest nim jakiś szkodliwy, morderczy pasożyt – zdolny do zarażania i w efekcie uśmiercania ludzi. Poruszać się będziemy po obszarze poddanym kwarantannie. Przede wszystkim po zmroku, przy oszczędnym oświetleniu, co tylko spotęguje poczucie niebezpieczeństwa.

Co trzy głowy, to nie jedna

Omawiana produkcja nastawiona jest na rozgrywkę kooperacyjną między trojgiem użytkowników w konwencji survival horroru. Wykonywanie poszczególnych misji nie ma należeć do najprostszych czynności – spora część akcji będzie chaotyczna, o wysokim poziomie dramaturgicznym, a na graczy czeka wiele nagłych, niespodziewanych zwrotów akcji.

Nie jest to jeszcze oficjalnie potwierdzone, ale mają być cztery główne misje (Sabotage, Escort, Disruption, and Hunt), a do tego szereg zadań pobocznych. Wraz z kolejnymi sukcesami otrzymywać będziemy punkty doświadczenia, umożliwiające rozwój żołnierza i ulepszanie jego broni.

W Rainbow Six Quarantine można się spodziewać dostępnych dwudziestu jeden operatorów, podzielonych na trzy klasy – Assault, Recon oraz Support. Ponadto zróżnicowanych lokacji ma być całkiem sporo, aby gracz nie odczuł znużenia powtarzalną scenerią, aczkolwiek w przypadku wszystkich powinna zostać utrzymana, wspomniana już, wieczorna pora rozgrywanej akcji.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments