Ratchet & Clank: Rift Apart. Zwiastun gry z nową bohaterką oraz polskim dubbingiem

Radosław Dąbrowski Premiery i zapowiedzi Publikacja: 27.04.2021, 11:33 Aktualizacja: 27.04.2022, 11:35
Twórcy Ratchet & Clank: Rift Apart udostępnili kolejny materiał zapowiadający grę. Na świeżym zwiastunie nie tylko usłyszymy polski dubbing, lecz także poznamy nową bohaterkę.
0 Udostępnień

Fot. playstation.com

Do premiery Ratchet & Clank: Rift Apart pozostało półtora miesiąca. Najnowsze dzieło studia Insomniac Games, wydane przez Sony Interactive Entertainment, zadebiutuje na rynku dokładnie 11 czerwca bieżącego roku. Tytuł przeznaczony jest wyłącznie na konsole nowej generacji od japońskiego przedsiębiorstwa, czyli PlayStation 5. Autorzy gry wchodzą w finalny okres kampanii marketingowej. Właśnie udostępniono kolejny materiał promocyjny.

Na świeżo opublikowanym zwiastunie możemy posłuchać polskiego dubbingu. Trzeba przyznać, że wypada on co najmniej obiecująco, do czego mogliśmy się już przyzwyczaić, mając na uwadze użyczanie głosów przez rodzimych aktorów czy innych artystów w wielu bajkach oraz animacjach. Zwiastun prezentuje także niezwykle widowiskową i szczegółowo opracowaną warstwę wizualną gry. Momentami efekty pracy grafików są doprawdy spektakularne.

Najważniejszy aspekt omawianego materiału to jednak prezentacja nowej, w dodatku żeńskiej, postaci. Rivet będzie jak najbardziej grywalną bohaterką. Więcej na temat Ratchet & Clank: Rift Apart będziemy mogli się dowiedzieć już niebawem. W najbliższy czwartek, 29 kwietnia, odbędzie się kolejna odsłona State of Play. Wśród prezentowanych podczas wydarzenia gier nie zabraknie m.in. Ratchet & Clank: Rift Apart.

Możecie na śledzić na Facebooku i Instagramie.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments