Raya i ostatni smok. Premiera nowej animacji Disneya już w kwietniu

Bartosz Witoszka Seriale Publikacja: 12.02.2021, 14:17 Aktualizacja: 13.02.2022, 0:02
Disney przygotowuje się do premiery swojego nowego filmu animowanego. Raya i ostatni smok to produkcja opowiadająca o świecie Kumandra, któremu zagraża wielkie niebezpieczeństwo ze strony “odrażających”, pradawnych istot. Z tego właśnie powodu tytułowa bohaterka wyrusza na poszukiwania ostatniego smoka, który może ocalić krainę.
0 Udostępnień

Epicka wyprawa

W sieci pojawił się nowy zwiastun filmu Raya i ostatni smok, nowej animacji od Disneya, która opowie o losach tytułowej bohaterki zmuszonej wyruszyć na poszukiwania – tak, zgadliście – smoka. Okazuje się, że tylko on może uratować Kumandrę, fantastyczną krainę, której mieszkańcy zostali zaatakowani przez “odrażające” potwory. W międzyczasie do protagonistki dołączą kolejni uczestnicy wyprawy, a sama Raya odkryje kilka prawd o życiu.

Słowem – będzie to po prostu kolejna animacja Disneya, która trafi zarówno do młodszych, jak i starszych. Mimo panującej pandemii, prace nad animacją trwały bez większych problemów, a zaplanowana wcześniej globalna data wydania (5 marca) nie uległa zmianie. Polacy będą musieli jednak poczekać na animację nieco dłużej – Raya i ostatni smok pojawi się w rodzimych kinach 9 kwietnia. Warto też zauważyć, że film pojawi się w Disney+, jednak ta usługa nie jest jeszcze dostępna w Polsce.

Oprócz materiału z polskim dubbingiem przygotowano również zwiastun międzynarodowy, który dostępny jest powyżej.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments