Remake Prince of Persia: The Sands of Time opóźniony o dwa miesiące

Bartosz Witoszka Aktualności o grach Publikacja: 9.12.2020, 14:46 Aktualizacja: 9.12.2020, 14:46
O powrocie do Prince of Persia krążyły plotki od ponad roku, jednak dopiero kilka miesięcy temu Ubisoft zdecydował się na oficjalna prezentację remake'u najpopularniejszej odsłony tej serii. Zapowiedź The Sands of Time nie została przyjęta zbyt ciepło, głównie ze względu na kiepski wygląd modeli postaci. Teraz francuski wydawca poinformował, że pierwotna data premiery jest już nieaktualna. Przesunięcie nie będzie na szczęście zbyt duże.
0 Udostępnień

„Piaski czasu” potrzebują więcej… czasu

Ubisoft poinformował, że premiera remake’u Prince of Persia: The Sands of Time zostanie przesunięta o dwa miesiące. Nowa, oficjalna data wydania tytułu to 18 marca 2021 roku.

Cieszymy się, że będziemy mogli ponownie oddać oddać ten tytuł w Wasze ręce, opowiadając historię Księcia i Faraha w zupełnie nowym świecie XI-wiecznej Persji. Niestety, jak sami wiecie, rok 2020 był inny niż wszystkie. Dzisiaj musimy poinformować Was, że prace nad tytułem zajmą nieco więcej czasu niż przewidywaliśmy W związku z tym data premiery gry Prince of Persia: The Sands of Time Remake została przesunięta na 18 marca 2021 roku. Uważamy, że jest to rozwiązanie, które pozwoli nam dostarczyć grę, która Wam się spodoba.

Czytamy w oficjalnym oświadczeniu. Pierwsza oficjalna prezentacja gry odbyła się 10 września podczas Ubisoft Forward, jednak sam materiał nie został zbyt ciepło przyjęty. Internauci narzekali głównie na modele postaci, które – zdaniem wielu – wyglądały jak te z 7. generacji konsol (PlayStation 3 i Xbox 360).

Remake ukaże się na komputerach osobistych, PlayStation 4 i Xboksie One, ale grę będzie można również uruchomić na konsolach obecnej generacji dzięki wstecznej kompatybilności.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments